دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تایید شهادت ۱۰ نفر از ماموران مرزبانی منطقه میرجاوه در اثر تیرانداری اعضای گروهک جیش الظلم،گفت: حال تنها مرزبان مجروح وخیم است.

به گزارش  پایان نیوز به نقل از روبط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام علی موحدی راد در این باره افزود: نیروهای متخاصم پس از درگیری و به شهادت رساندن مرزبانان به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.
آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
دادستان زاهدان به تشریح این حادثه پرداخت و گفت: حدود ساعت ۲۰ امشب در منطقه مرزی میرجاوه و بین میل ۹۹ و ۱۰۰ یازده نفر از ماموران مرزبانی متشکل از سه نفر از ماموران کادری و ۸ نفر از سربازان وظیفه به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفته اند.
آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
وی ادامه داد: متاسفانه ۸ تن از مرزبانان بر اثر تیراندازی با تیربار گرینف ، در دم به شهادت رسیده و ۲ تن دیگر هم پس از انتقال به بیمارستان شهید شدند.
آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
دادستان زاهدان با اعلام اینکه حال تنها مجروح این حادثه نیز وخیم گزارش شده است، افزود: نیروهای مرزبانی و سپاه_پاسداران به همراه نیروهای امنیتی در حال بررسی حادثه و پیگیری آن هستند.
موحدی راد با اعلام اینکه محل وقوع این جنایت، منطقه مرزی دارای پوشش جنگلی است، گفت: متجاوزان گروهک جیش الظلم پس از وقوع این جنایت در نقطه صفر مرزی با استفاده از پوشش منطقه بلافاصله به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.
انتهای پیام/پ