رئیس جمهور خطاب به مردم خوی گفت: ان شاءالله با صبوری شایعات را پشت سر بگذارید، شایعات می‌خواهد دل مردم را خالی کند، به این‌ها توجه نکنید با صبوری شما و خدمتگزاری دولت و برادران سپاه و هلال احمر و بقیه بخش‌ها کار دنبال می‌شود و آرامش دوباره به خوی باز خواهد گشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر به نقل از ریاست جمهوری ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر به خوی و بازدید از مناطق زلزله زده این شهرستان در حضور جمعی از مردم این منطقه اظهار داشت: مردم این منطقه همراه با انقلاب و نظام بودند، شهدایی را تقدیم انقلاب کرده‌اند، مردمان باصفا و با صمیمیتی هستید.

وی تصریح کرد: وظیفه دولت و همه ماست، اگر می خواستم در تهران بنشینم، گزارشات برای من می آمد، آقای مخبر -معاون اول رئیس جمهور-آمدند در دولت گزارش دادند، وزرای ما همه گزارش دادند، اما واقعا احساسم این بود تا خودم نیایم و از نزدیک شرایط را نبینم، اگر نیازهایی هست حتما سریع باید مرتفع شودان شاء الله سریع مرتفع شود تا  مردم بیشتر از این دچار مشکل نشوند.  

رئیس جمهور همچنین بیان کرد:‌ان شاءالله در خدمت شما خواهیم بود، آن چه از ما بر می‌آید، پی‌گیری می کنیم، شما ان شاءالله با صبوری این شایعات را پشت سر بگذارید، شایعات می‌خواهد دل مردم را خالی کند به این ها توجه نکنید با صبوری شما و خدمتگزاری دولت و برادران سپاه و هلال احمر و بقیه بخش ها کار دنبال می‌شود و آرامش دوباره به خوی باز خواهد گشت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح  امروز (یکشنبه ) به منظور بازدید میدانی از مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی و اطلاع از روند رسیدگی‌ها و امدادرسانی به مردم این مناطق، بدون اطلاع قبلی به این شهرستان سفر کرد.

در اسرع وقت ساخت مسکن زلزله زده خوی آغاز می شود

آیت الله رئیسی در ادامه حضور در مناطق زلزله زده خوی در جمع مردم روستای بدل آباد خوی با بیان اینکه به همت مسئولین خانه های خسارت دیده از زلزله ۵.۹ ریشتری بهمن ماه در خوی را آباد می کنیم، افزود: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله گزارشات اولیه از طریق استاندار آذربایجان غربی و وزرا ارسال می شد و در جریان مشکلات مردم شهرستان قرارگرفتم.

وی ادامه داد: دولت همیشه در کنار ملت است و برای کاهش آلام مردم زلزله زده خوی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

رئیسی اظهار کرد: مشکلات مردم زلزله زده پیگیری می شود و در جلسات هیات دولت در خصوص تسهیلات مسکن تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/