عضو کمیسیون برنامه، بودجه گفت: مجلس آماده بررسی و تصویب بسته حمایتی دولت برای افزایس حقوق کارمندان است.

به گزارش پایان تیتر، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت بسته افزایشی حقوق کارمندان، گفت: افزایش قیمت‌ها بیشترین فشار را به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه وارد می‌کند، به همین دلیل مجلس پیگیر افزایش حقوق کارمندان شد.

وی افزود: مجلس به دنبال آن بود که بسته‌ای را برای کمک به مردم تدوین و تنظیم کند، اما دولت اعلام کرد بسته‌ای را به همین منظور آماده کرده است، در جلسه‌ اخیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، آقای نوبخت کلیاتی از طرح‌ها و برنامه‌های دولت برای مردم را اعلام کرد، اما قرار بر این شد در جلسه‌ دیگری جزئیات بیشتری از این بسته ارائه کند.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس آماده هرگونه همکاری با دولت است و اگر بسته‌ای که به مجلس ارجاع می‌دهد مناسب باشد، آن را تصویب خواهد کرد.

حاجی بابایی با اشاره به این که اقشار ضعیف جامعه که حدود ۳۰ میلیون نفر هستند باید از حمایت ویژه‌ای برخوردار شوند، تصریح کرد: معتقدم اقتصاد کشور دچار آسیب‌های زیادی شده است و در این میان اقشار ضعیف و بازنشستگان کشوری و لشکری که ۴ دهک از مردم هستند تحت فشار بیشتری قرار دارند، لذا باید تحت حمایت ویژه‌ای قرار گیرند، در عین حال عموم مردم هم باید از مساعدت در زمینه‌هایی مثل تامین کالا‌های اساسی و دارو بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/