رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
  • کد خبر : ۱۳۰۲۴
  • چاپ خبر : آمادگی مجلس برای مناظره با معاون پارلمانی روحانی/ زیر سوال بردن اختیار نمایندگان با حاشیه سازی
پایان تیتر: مجلس شورای اسلامی
امیر آبادی:

آمادگی مجلس برای مناظره با معاون پارلمانی روحانی/ زیر سوال بردن اختیار نمایندگان با حاشیه سازی

مسئول سوالات در هیئت رئیسه مجلس گفت: آمادگی انجام مناظره با امیری درباره ابهامات وارده به طرح سوال از رئیس جمهور را دارم. به گزارش پایان تیتر، احمد امیرآبادی فراهانی مسئول سوالات در هیئت رئیسه مجلس ؛ در واکنش به درخواست امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره انجام مناظره پیرامون طرح سوال از رئیس جمهور […]

مسئول سوالات در هیئت رئیسه مجلس گفت: آمادگی انجام مناظره با امیری درباره ابهامات وارده به طرح سوال از رئیس جمهور را دارم.

به گزارش پایان تیتر، احمد امیرآبادی فراهانی مسئول سوالات در هیئت رئیسه مجلس ؛ در واکنش به درخواست امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره انجام مناظره پیرامون طرح سوال از رئیس جمهور اظهار کرد: آماده هستم با امیری درباره ابهامات وارده به نحوه اعلام وصول سوال از رئیس جمهور مناظره ای داشته باشم.

امیرآبادی فراهانی تصریح کرد: متاسفم که معاون پارلمانی رئیس جمهور به جای همراهی و هماهنگی با مجلس به جهت ایجاد فضای آرام و مناسب برای حضور روحانی در مجلس به دنبال حاشیه سازی و زیر سوال بردن اختیار قانونی نمایندگان است.

عضو هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: بررسی تعداد انصراف دهندگان با حضور معاون امیری، آقای هروی بررسی و صورت جلسه شد و طرح سوال از رئیس جمهور کاملا قانونی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه