به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی پایان تیتر، ماموستا ملا قادر قادری روز یکشنبه در دیدار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه با وی، با قدردانی از خدمات تمامی دولتها در شهرستان پاوه اظهار کرد: این سه مطالبه با اهمیت و مؤثر مردم سال ها است که مسکوت مانده است.
وی اظهار کرد: رسمی شدن مرز شوشمی و رفت و آمد مسافر از آن یک خواسته تقریبا ۳۰ ساله است که تاحالا از چندین ریاست جمهور، وزیر و استاندار که به این شهرستان عزیمت کرده اند درخواست شده که هیچ گاه عملی نشده است.
وی در مورد جابه جایی آب چشمه هانی کوان به منظور تأمین آب شرب شهر پاوه نیز اظهار کرد: بیشتر از هشت سال است کلنگ اجرای این طرح زمین زده شده و تاحالا پنج استاندار قول اتمام آن را داده اند ولی هنوز به نتیجه نرسیده است.
ماموستا قادری اتمام ساخت بیمارستان جدید پاوه را دیگر مطلبه مردم عنوان نمود و اظهار کرد: این طرح هم علی رغم وعده های مکرر برای بازنمایی و بهره برداری هنوز بی نتیجه مانده است.
امام جمعه پاوه با اشاره به رشادت و جان فشانی مردم این شهرستان برای تثبیت، محافظت و تقویت انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی، تدین و پایبندی آنان به اسلام و انقلاب اسلامی را زبانزد عام و خاص عنوان نمود و اظهار کرد: وجود ۹۴ مسجد و تقدیم ۶۴۰ شهید گویای این ادعاست.
وی اضافه کرد: مردم پاوه در معیت با نظام و مسئولین در ۳۸ سال موخر پیشگام بوده و در رو به رو با مباحث و بحرانهای متفاوت من جمله همه پرسی کردستان عراق و ناآرامی های موخر در نقاط متفاوت کشور بسیارعاقلانه، آگاهانه و بصیر عمل کردند.
امام جمعه پاوه اضافه کرد: این مردم با این خصوصیات و خصوصیت ها شایسته خدمت و احترام می باشند بنابراین امید داریم که برای جامه عمل پوشیدن به خواسته های به حق آنان گام های بنیادی برداشته گردد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه نیز با قدردانی از خدمات ماموستا قادری، وی را از سرمایه های گرانقدر نظام دانست.
محمد ابراهیم الهی تبار با اشاره به جان فشانی مردم پاوه اظهار کرد: مردم این دیار با رشادت و جان فشانی و تقدیم خوب ترین عزیزان خود به طور مستمر برای عزت و ابهت این سرزمین و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخارآفرینی کرده اند.
وی با بیان اینکه در عزیمت به پاوه مسائل متفاوت این شهرستان در حوزه های امنیتی، اجتماعی و فرهنگی ارزیابی شد، اضافه کرد: بعضی از مباحث باعث افتخار بود و بعضی نیز هم باعث نگرانی که احتیاج به پیگیری دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و همراهان در ادامه به دیدار خانواده های معظم شهیدان فرهادی و غفوری رفتند.

شهرستان پاوه با بیشتر از ۶۱ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.