حجت الاسلام و المسلمین کلانتری از تشکیل پرونده انضباطی برای دانشجویان متخلف روز دانشجو دانشگاه آزاد واحد نجف آباد خبر داد.

 

به گزارش پایان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، در خصوص رقص و پایکوبی در دانشگاه آزاد واحد نجف آباد اصفهان که در روز دانشجو شاهد بودیم، گفت: بعد از سخنرانی خطیب نماز جمعه و سخنرانی پدر شهید حججی متاسفانه در بخش دوم مراسم دور از شان دانشجو، استاد و عرصه دانشگاه در کمال ابتذال چندین دانشجو به رقص و پایکوبی اقدام کردند.

 

وی ادامه داد: در این خصوص برای  دانشجویان خاطی کمیته انضباطی دانشگاه پرونده انضباطی تشکیل داد و براساس قانون با این دانشجویان برخورد خواهد شد.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به هرحال  با افرادی که در برنامه رسمی دانشگاه اخلال به وجود بیاورند و باعث برهم زدن فضای این مراسم ها شوند برخورد جدی و صریحی می شود.

 

کلانتری افزود: در این خصوص رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد نامه ای ارسال و تاکید کرد جلوی اینگونه اتفاقات هرچه سریع‌تر گرفته شود.

 

وی گفت: پس از ارسال نامه این افراد همان روز شناسایی و تحویل کمیته انضباطی شدند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یادآورشد: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی باید طوری عمل کنیم که دانشجویان و اساتید دانشگاه به این باور برسند که به رهنمودهای  رهبری جامه عمل بپوشانند.

 

انتهای پیام/