تهدید خانم بازیگر معروف از طرف مرد غریبه به خاطر طلب ۳۰۰ میلیون تومانی پسر مورد علاقه‌اش در شعبه ۱۳ دادیاری دادسرای جنایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایان تیتر، مرد جوان زمانی که نتوانست طلب ۳۰۰ میلیون تومانی خود را از مرد رستوران دار بگیرد، دست به اقدام عجیبی زد. او با سرقت عکس‌های خصوصی شاکی و دختر مورد علاقه او که یک بازیگر بود، آن‌ها را تهدید به انتشار عکس‌ها در تلگرام و اینستاگرام کرد تا بتواند طلبش را بگیرد.

تهدید خانم بازیگر معروف از طرف مرد غریبه

سرقت عکس‌های شخصی بازیگر مشهور

روز‌های پایانی هفته گذشته مردی با حضوردر شعبه ۱۳ دادیاری دادسرای جنایی شهر کرج از فردی به اتهام سرقت عکس‌های خصوصی خود و دختر مورد علاقه اش که یک بازیگر مطرح تلویزیون است، شکایت کرد.

با دستور دادیار میرعشقی، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پلیس فتای استان البرز قرار گرفت. در این مرحله شاکی پرونده برای تحقیقات به پلیس فتا احضار شد و در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت:من صاحب رستورانی در کرج هستم.

چندی پیش با دختری جوان که از بازیگران مطرح تلویزیون است و از مشتریانم بود، آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. در دوره آشنایی مان عکس‌هایی با هم انداختیم و آن را به عنوان یادگاری نگه داشته بودم.

درخواست مبلغ هنگفتی از طرف مرد غریبه

وی افزود:مدتی که گذشت برای ازدواج با هم به تفاهم نرسیدیم و ارتباطمان پایان گرفت. بعداز آن دیگر او را ندیدم و فراموش کردم که آن عکس‌ها را از گوشی تلفن همراهم حذف کنم که همین موضوع برای من و او دردسرساز شد. چندروز پیش فردی غریبه پیام‌هایی در تلگرام برایم ارسال کرد که باید مبلغ هنگفتی به او بپردازم در غیر این صورت مشکلاتی را برای زندگی ام به وجود می‌آورد.

شاکی ادامه داد:ابتدا به گمان این که فرد ارسال کننده پیام‌های تلگرامی قصد شوخی دارد به اخطارهایش توجهی نکردم تا این که او دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد و عکس‌های خصوصی که با دختر مورد علاقه ام داشتم را برایم ارسال کرد.

مرد مزاحم تهدید کرده بود اگر تا چند روز دیگر پول درخواستی اش را که ۳۰۰ میلیون تومان بود، اینترنتی به حسابش واریز نکنم، این عکس‌ها را منتشر می‌کند و هردویمان را به دردسر می‌اندازد.

گمان کردم شاید مرد اخاذ از سوی زن بازیگر اجیر شده بود، اما زمانی که با او حرف زدم، متوجه شدم آن مزاحم برای او نیز پیام‌های تهدیدآمیز و عکس‌ها را فرستاده است. تصمیم گرفتیم هردویمان از آن مزاحم شکایت کنیم تا دستگیر شود.

با شکایت آنها، تحقیقات پلیسی ادامه پیدا کرد تا این که مرد مزاحم دوباره با شاکی تماس گرفت و این بار تهدید کرد اگر تا ۲۴ ساعت آینده پول درخواستی اش را پرداخت نکند، عکس‌های خصوصی او و خانم بازیگر را در گروه‌های تلگرامی منتشر می‌کند.

بازداشت متهم

ماموران زمانی که از این موضوع با خبرشدند، به تحقیقاتشان ادامه دادند تا این که سرانجام ردپای مزاحم تلگرامی شاکی و خانم بازیگر را به دست آوردند و او در یکی از محله‌های شهر کرج شناسایی و بازداشت شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان البرز مورد بازجویی قرار گرفت و اظهاراتی ضد و نقیض بیان کردو مدعی شد برای شاکی و خانم بازیگر ایجاد مزاحمت نکرده است، همچنین نمی‌داند چه کسی با گوشی تلفن همراه او به این مزاحمت‌ها دست زده و آن‌ها را به دردسر انداخته است.

مرد بازداشت شده زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرار گرفت از سوی او مورد شناسایی قرار گرفت و معلوم شد متهم از شاکی ۳۰۰ میلیون تومان طلب داشته و به نظر می‌رسد به همین دلیل به این کار دست زده است. با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. مزاحم اینترنتی زمانی که متوجه شد راز اتهاماتش فاش شده بناچار سکوت خود را شکست و اعتراف کرد.

متهم جوان به افسر تحقیق گفت:من و مرد شاکی که مالک رستوران است با هم معامله‌ای انجام دادیم و وی ۳۰۰ میلیون تومان بدهکار شد. او برای پس دادن پول مدام طفره می‌رفت و پرداخت آن را به هفته‌ها و ماه‌های بعد می‌انداخت. چندبار به او گفتم اگر بدهی اش را پرداخت نکند از او شکایت می‌کنم؛ اما این تهدید‌ها هم باعث نشد او بدهی اش را بدهد.

وی افزود:یکی از دوستانم با مرد بدهکار آشنایی داشت و زمانی که فهمید هنوز طلبم را از او نگرفته ام به من پیشنهاد کرد عکس‌های خصوصی مالک رستوران و دختر بازیگر را در تلگرام منتشر کنم تا شاید با این تهدید‌ها او بدهی ام را بپردازد؛ بنابراین او کمکم کرد و یک روز باسوءاستفاده از غفلت شاکی، گوشی او را برداشت و عکس‌های خصوصی او و خانم بازیگر را از طریق تلگرام برای من ارسال کرد. من هم تصمیم گرفتم با انتشار این عکس‌ها مرد بدهکار را مجبور کنم طلب ۳۰۰ میلیونی اش را بپردازد.

وی گفت:ابتدا پیام‌های تهدیدآمیز فرستادم و بعد عکس‌های خصوصی آن‌ها را برایشان از طریق تلگرام ارسال کردم تا این کار باعث شود پولم را بپردازد. حتی تهدیدش کردم اگر پول را نپردازد، عکس‌ها را در تلگرام و اینستاگرام منتشر می‌کنم و هردو را به دردسر می‌اندازم. او پولم را نپرداخت. می‌خواستم تهدیدم را عملی و عکس‌ها را منتشر کنم که ماجرا لو رفت و دستگیر شدم. برای متهم جوان قرار قانونی صادر شد.

منبع: شهر خوان

انتهای پیام/