نماینده مردم تهران از ارسال نامه درخواست نمایندگان به رئیس جمهور برای استعفای وزرای کار و راه خبر داد.

به گزارش پایان تیتر، فتحی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ، از تقدیم نامه درخواست استعفای وزرای راه و شهرسازی و کار قبل از استیضاح آنها در صحن علنی به رئیس جمهور خبر داد.

وی ادامه داد: تعدادی از نمایندگان به منظور پیگیری مطالبات مردم به صورت دقیق و همچنین وضعیت کنونی دولت که نتوانسته نیازهای عمومی را برطرف کند، در مقام مشورتی راهکارهایی را به رئیس جمهور اعلام می‌کنند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تأکید کرد: ارسال این نامه به رئیس جمهور هم از جمله این موارد است و با پیگیری برخی نمایندگان نامه‌ای با توجه به نوع عملکرد و شرایط آخوندی و ربیعی تنظیم و به رئیس جمهور تقدیم شد.

فتحی اظهار کرد: به نظر می‌رسد وزرای راه و شهرسازی و کار نمی‌توانند نیازها و خواسته‌های عمومی کشور را در حوزه کاری خود برآورده کنند، لذا نمایندگان از روحانی می‌خواهند که افراد قوی‌تری را جایگزین آنها کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند درصد احتمال می‌دهید این وزرا استعفا دهند، گفت: بنده درصد استعفای آنها را کم می‌دانند، همانطور که احتمال کنار گذاشتن این دو وزیر را از سوی رئیس جمهور؛ اما ما به لحاظ وظیفه این اقدام را انجام دادیم.

فتحی بیان کرد:  مشخص نیست تا قبل از پایان سال درخواست استیضاح این دو وزیر به هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی مجلس بررسی شود، اما دولت حتما نیاز به یک تجدیدنظر در مجموعه خود دارد.

انتهای پیام/