دختری که خود را فرزند یکی از مقامات کشوری معرفی کرده بود به دام پلیس افتاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شبکه اجتماعی اینستاگرام در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهراب کاظمی صبح امروز(۱۸ آذرماه) در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

زن بانفوذ در بندرلنگه کیست ؟ / او دختر یکی از مقامات بود؟ 

وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد که این زن با ساخت اکانت جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام،خود را فرزند یکی از مقامات کشوری معرفی کرده و با وعده ازدواج به این مرد ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دریافت و تلفن همراه خود را خاموش می کند.
این مسئول انتظامی ادامه داد: ماموران باانجام اقدامات فنی و شیوه های خاص پلیسی متهم را شناسایی، و با اخذ دستورقضایی اکیپی از ماموران به اختفای وی در منطقه چارک این شهرستان اعزام و او را دستگیر کردند.

دستگیری زن کلاهبردار در فضای مجازی بندرلنگه

فرمانده انتظامی شهرستان شهرستان بندر لنگه اظهار کرد: متهم درابتدا خود را منکر هرگونه بزه ارتکابی دانسته وسپس با تحقیقات فنی وپلیسی و روبرو شدن با مستندات وادله به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

انتهای پیام/