نگاه به اسامی و تاریخ تولد جانباختگان سقوط هواپیمای بوئینگ اوکراینی نشان می دهد که اکثر جانباختگان متولد دهه ۶۰ و ۷۰ بودند. جوانان که اکثر آنها دانشجو بوده و در این سانحه سقوط جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، ۱۶۷ مسافر و ۹ گروه پرواز هواپیمایی اوکراینی که صبح امروز ، فرودگاه امام را به مقصد کیف اوکراین ترک کرده بودند در پی سقوط حوالی شهر جدید پرند جان باختند.

نگاه به اسامی و تاریخ  تولد جانباختگان سقوط هواپیمای بوئینگ اوکراینی نشان می دهد که اکثر جانباختگان متولد دهه ۶۰ و ۷۰ بودند. جوانان که اکثر آنها دانشجو بوده و در این سانحه سقوط جان باختند. گفتنی است   ۷۰ مرد، ۸۱ زن و  ۱۵ بچه در این حادثه جان باختند.

به گزارش رکنا،  ۱۴۷ تن از مسافران هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین که بامداد امروز چهارشنبه در شهرستان شهریار در جنوب غربی استان تهران سقوط کرد، ایرانی بودند.

حوالی ساعت شش امروز بود که یک دستگاه هواپیمای ۷۳۷ تنها شش دقیقه بعد از بلندشدن از باند فرودگاه امام خمینی (ره) با ۱۷۶ خدمه و مسافر در محدوده شاهد شهر سقوط کرد.

اسامی مسافران هواپیمای اوکراینی که به بنابر اعلام مسئولان تمامی آنان جان خود را از دست داده‌اند، اعلام شد.

مهدی قوی فرزند محمدعلی

معصومه تقوی فرزند محمد علی

فاطمه کازرانی فرزند امیر احمد زاده

کاوه فرزند محمد اسماعیل

محمدرضا کد خدازاده فرزند محمود

سعید کد خدازاده کاشانی فرزند امیر

بهاره کرمی مقدم فرزند اسرافیل

فرشته مالکی دیزجی فرزند عبدالله

فاطمه محمودی فرزند علی کرم

فیروزه مدنی فرزند سید شفیعی

امیر مرادی فرزند محمد

سهیلا مشرف رضوی مقدم فرزند عباس

محمد معینی فرزند هادی

راستین مقدم فرزند شاهین

سیاوش مقصودلو استرآبادی فرزند عباسعلی

پریا مقصودلو استرآبادی فرزند سیاوش

مریم ملک فرزند خسرو

سارا ممانی فرزند محمود

سید پدرام موسوی فرزند سید فتح الله

سیده دریا موسوی فرزند سید پدرام

سیده درینا موسوی فرزند سید پدرام

کردیا مولایی فرزند هیوا

هیوا مولایی فرزند طاها

محمدجواد عباجی

فرزانه نادری فرزند مرتضی قلی

الناز نبیئی فرزند محمد قاسم

مهرداد نقیب لاهوتی فرزند محمد

جانباختگان پرواز اوکراین
جانباختگان پرواز اوکراین
جانباختگان پرواز اوکراین

تعیین هویت ۴۰ نفر از کشته شدگان در کرمان

اجساد ۴۰ جان باخته حادثه روز گذشته در کرمان شناسایی و تعیین هویت شد.

به گزارش رکنا ، مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان گفت: تاکنون ۴۰ نفر از جان باختگان مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان تعیین هویت شده اند.

عباس آمیان ضمن تایید این خبر اظهار داشت: تاکنون ۵۰ نفر از جان باختگان مراسم تشییع سردار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تحویل پزشکی قانونی شده‌اند که از این تعداد، هویت ۴۰ نفر تعیین شده است و در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: احتمال افزایش تعداد جان باختگان این مراسم وجود دارد که در این صورت مراتب در اسرع وقت از سوی رسانه ها اعلام خواهد شد.

آمیان عنوان کرد: تمامی پرسنل پزشکی قانونی کرمان و پرسنل این اداره کل در ۶ شهرستان استان در مرکز استان مشغول انجام امور مربوطه هستند و روند کاری در این رابطه به خوبی در دست انجام است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان با اشاره به آماده باش تمامی نیرو‌های پزشکی قانونی در سطح استان کرمان، افزود: پزشکی قانونی استان کرمان از نیروی انسانی برای رسیدگی به وضعیت جانباختگان مراسم تشییع سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مشکلی ندارد.

انتهای پیام/