به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی پایان تیتر به نقل از روز یکشنبه ایرنا از ارتباطات عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدمهدی مروح الشریعه در دیدار معاون توسعه مدیریت و مراجع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پشتیبانی از کارآفرینان را از وظیفه ها اداره کل، تعاون کار و رفاه اجتماعی برشمرد و اضافه کرد: امروز سرنوشت زیادی از اشخاص در حوزه های متفاوت کاری منسوب به کارهای و کوشش هایی هست که در این حوزه به انجام می رسد.
وی کار و کوشش ۲۴ ساعته را من جمله دستور کارهای دولت در استان دانست و تصریح نمود: پشتیبانی از واحدهای صنعتی مشکل دار و سرپا نگهداشتن واحدها و کارگاه های صنعتی و تجاری که دارای مشکل می باشند نیز باید به صورت جد در دستور کار مسئولین مربوطه قرار گیرد.

** رشد شاخص های اقتصادی در خراسان جنوبی
معاون توسعه مدیریت و مراجع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار به خدمات و تلاش های استاندار خراسان جنوبی در بعد اقتصادی اشاره نمود و اظهار کرد: تلاش های دکتر محمدمهدی مروح الشریعه به عنوان استاندار خراسان جنوبی باعث شده زیادی از شاخص های اقتصادی در این استان رشد قابل ملاحظه ای پیدا نماید.
نصرالله بازوند با بیان اینکه تحرک زیادی از دستگاه ها به تحرک دستگاه های اقتصادی منسوب هست اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی من جمله دستگاه های پیشران در حوزه اقتصادی هست.
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی
۳۰۲۸