عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی لایحه کاهش ساعت کاری زنان اعاده شده از شورای نگهبان و تصویب مجدد آن در کمیسیون اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایان نیوز، رسول خضری  در توضیح جلسه امروز (۲۴ مرداد) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: لایحه کاهش ساعت کاری بانوان شاغل دارای شرایط خاص اعاده شده از شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون اجتماعی رسید.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شورای نگهبان به مواردی از جمله بخش خصوصی در این لایحه ایراد گرفته بود، در واقع شورای نگهبان به پیشنهادات کمیسیون اجتماعی که به لایحه مورد نظر دولت افزوده شده بود، ایراد گرفته بود که در جلسه امروز اصلاح شد.

وی افزود: در ادامه ماده یک لایحه احکام برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز بررسی شد، برای این منظور مسئولانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سایر دستگلاه‌های متولی حضور یافتند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ماده یک لایحه مذکور را جداولی در خصوص رشد اقتصادی، نرخ بیکاری و غیره بود که بررسی آن در جلسه آینده کمیسیون تکمیل خواهد شد./

انتهای پیام