معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از جذب نیروهای انسانی بهداشتی و درمانی داوطلب در بیمارستانها و مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی خبرداد.

پایان تیتر: استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر محمود خدادوست اظهار کرد: ستاد داوطلبین سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به منظور بهره برداری از توان همکاران درراستای کنترل بیماری کرونا در کشور، از داوطلبین برای همکاری بصورت شرکتی دعوت به عمل می آورد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  رشته های شغلی مورد پذیرش دانشگاه را در این موقعیت حساس،  پزشکی ( طب اورژانس، داخلی، عفونی، بیهوشی و  پزشک عمومی)، پرستاری، کمک پرستاری، آزمایشگاه، و نیروی خدمات اعلام کرد.

وی گفت: این نیروهای ارزشمند به منظورتکمیل کادر درمان دانشگاه در بیمارستان های طرفه، شهدای گمنام، مسیح دانشوری، زعیم پاکدشت و سایر مراکز درمانی و بهداشتی دانشگاه (درصورت نیاز)خدمات ارزشمندی را ارائه خواهند داد.

دکتر خدادوست خاطرنشان کرد: لازم است داوطلبان درصورت اشتغال در محل خدمت دیگر، ترتیبی اتخاذ کنند تا فعالیت داوطلبانه موجبات اختلال در عملکرد محل اصلی را ایجاد نکند.

وی تصریح کرد: ۱۰ درصد از داوطلبان، پس از اخذ مجوزهیات امنای دانشگاه  به صورت قراردادی در دانشگاه  به کارگیری و جذب خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  با اشاره به این که کاهش آلام بشری همراه با حفظ کرامت و شان والای انسانی علاوه بر انگیزه، تعهد و ایثار، نیازمند قدم هایی محکم و استوار درعرصه جامعه است از خدمات ارزنده کادر درمانی در سخت ترین موقعیت بحرانی کشور قدردانی کرد.

داوطلبان می توانند با اصل تصویر مدرک تحصیلی ویا گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل، پایان دوره طرح یا معافیت، وضعیت نظام وظیفه ( کارت پایان خدمت یامعافیت برای آقایان) و دوقطعه عکس  به آدرس تهران، بزرگراه شهیدچمران، ولنجک ، بلوار دانشجو، خیابان شهیداعرابی، ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ساختمان شماره ۱ طبقه چهارم مدیریت توسعه سرمایه انسانی مراجعه کنند.

همچنین آگهی جذب نیروی انسانی بهداشتی و درمانی دانشگاه در روزهای ۱۲ و ۱۳ اسنفدماه سالجاری در روزنامه های کثیرالانتشار منشتر خواهد شد و داوطلبان از تاریخ انتشار به مدت دو هفته می توانند مدارک خود را ارائه دهند.

انتهای پیام/