سخنگوی کمیسیون آموزش گفت: در جلسه امروز کمیسیون، ۱۵ نفر به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگی انتخاب شدند.

به گزارش پایان نیوز، میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش اظهار داشت: کمیسیون آموزش امروز چهار دستور  را مورد بررسی قرار داد.

وی افزود: در ابتدا گزارش بازدید از استان سیستان و بلوچستان، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی مورد بررسی قرار گرفت همچنین در رابطه با محرومیت‌های این استان و توزیع ناعادلانه امکانات در این استان بحث و بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش ادامه داد: گزارش‌ها نشان می‌دهد که باید در توزیع امکانات استان سیستان و بلوچستان و استان‌های مشابه آن تجدید نظر کرد.

میرزاده تصریح کرد: همچنین انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از دیگر مباحث مطرح  شده در جلسه امروز بود.

وی افزود: بر این اساس ۱۵ نفر به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شدند، انشاالله این کمیته پس از ابلاغ رئیس مجلس شش ماه فرصت برای بررسی این موضوع خواهد داشت.

میرزاده ادامه داد: آقای صالحی امیری وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه امروز حضور یافت و برنامه‌های خود را به نماینگان ارائه کرد، در پایان جلسه هم آقای میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگان گزارشی ارائه و سوالات نمایندگان پیرامون پذیرش دانشجو را پاسخ داد.

انتهای پیام/