سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در اولین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی اعضای هیأت رئیسه این جبهه انتخاب شدند.

به گزارش پایان نیوز ، مرضیه وحید دستجری سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ، با اشاره به مصوبات جلسه امروز شورای مرکزی این جبهه گفت: در این جلسه ابتدا گزارش کلی از اقدامات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی داده شد و پس از آن اعضای هیات رئیسه نیز انتخاب شدند.

وی با اشاره به اعضای هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز ۱۲ نفر از اعضای شورای مرکزی کاندیدا و ۸ نفر از آنها به عنوان اعضای هیات رئیسه تعیین شدند.
دستجردی در ادامه تصریح کرد: حجت‌الاسلام رحیمیان به عنوان رئیس شورا، آقایان حداد عادل و چمران به عنوان نواب رئیس ، آقای ذوالقدر به عنوان رئیس ستاد، آقایان مهدی محمدی و حسینی به عنوان منشی، آقای فروزنده به عنوان دبیر تعیین و بنده نیز به عنوان سخنگو انتخاب شدم.
سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: در این جلسه همچنین جدول زمان‌بندی اقدامات و جلسات آینده اعضای هیات رئیسه به طور مقدماتی مشخص و بنا شد جلسه دوم شورای مرکزی فردا پنجشنبه و جلسه سوم نیز یکشنبه برگزار شود و همچنین یک بیانیه از سوی اعضای هیات رئیسه به تصویب رسید.
وی در پایان تصریح کرد: در این بیانیه از حضور جریانات وتشکل‌های انقلابی به دلیل حضور در مجمع عمومی و رای به اعضا  قدردانی شده است.
انتهای پیام/