فرمانده اسبق کل سپاه گفت: بزودی آماری از تلفات تجهیزاتی و انسانی وارده شده به آمریکایی‌ها اعلام خواهد شد.

پایان تیتر: سرلشکرمحسن رضایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، محسن رضایی فرمانده اسبق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه سه سیما گفت: اقتدار و حیثیت آمریکا موشک‌باران شد، بزودی آماری از تلفات تجهیزاتی و انسانی وارده شده به آمریکایی‌ها اعلام خواهد شد.

او ادامه داد: ما ثبت کردیم که آمریکا با این همه تجهیزات پیشرفته و آماده باش نتوانستند از سامانه‌های خود استفاده کنند و دستمان روی ماشه است.

فرمانده اسبق کل سپاه با بیان اینکه اگر آن‌ها خطایی کنند فروران خشم و نیرو‌های انقلاب را خوهند دید، تصریح کرد: ما ابتدا انتقام گرفتیم و سپس با برادرمان، شهید سلیمانی خداحافظی کردیم. این جنایت که آمریکایی‌ها در بغداد انجام داده بودند، آمریکایی اسرائیلی بوده است.

او افزود: اگر آمریکایی‌ها اقدامی کنند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم. به آمریکایی‌ها توصیه می‌کنیم سربازان خود را از منطقه خارج کنند.

رضایی گفت: به دولت مردان منطقه می‌گویم که ما انتقام گرفتیم و شما دیدید جمهوری اسلامی وقتی وارد فاز دفاعی می‌شود تمام قد از آرمان‌هایش دفاع می‌کند و خیال نکنید که می‌توانید با استفاده از پایگاه‌های آمریکایی ما را هدف قرار دهید.

او در پایان گفت: ما دیگر خط قرمزی در این مسئله نداریم و اگر اتفاقی رخ دهد، مقصر اصلی خودتان هستند.

انتهای پیام/