سردار مهماندار محدودیت‌های ترافیکی فردا (جمعه ۲۷ دی ماه) در اطراف مصلی تهران را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران درباره محدودیت‌های ترافیکی فردا (جمعه ۲۷ دی ماه) در اطراف مصلی تهران گفت: با توجه به اقامه نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب، فردا محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای در اطراف مصلی تهران اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی روز جمعه در اطراف مصلی تهران از ساعت ۶ صبح اجرا خواهد شد، افزود: فردا در اطراف مصلی تهران در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی از تقاطع سهروردی به سمت غرب، در قسمت شرقی مصلی تهران خیابان شهید قنبرزاده از بزرگراه سردار_سلیمانی (رسالت) تا خیابان شهید بهشتی، در قسمت غربی مصلی از خیابان پاکستان و در قسمت شمالی بزرگراه سردار سلیمانی محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران با بیان اینکه پارکینگ برای خودر‌وهای شخصی در اطراف مصلی تهران تعبیه شده است، گفت: شرکت کنندگان در نماز جمعه این هفته می‌توانند از پارکینگ حکمت صدرا در ضلع شمالی، پارکینگ گل گشت ویژه اتوبوس‌های شرکت واحد، پارکینگ بنیاد مستضعفان در ضلع شمال غربی و پارکینگ بیهقی در ضلع غربی مصلی تهران برای پارک خودروهای خود استفاده کنند.

به گفته سردار مهماندار فردا در ضلع جنوبی مصلی هم پارکینگ لوجستیک قابل استفاده خواهد بود.

وی درباره مکان های تعبیه شده برای پارک موتورسیکلت نیز تصریح کرد: خیابان هویزه و خرمشهر نیز برای پارک موتورسیکلت در نظر گرفته شده‌اند و در آنجا هم محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به ممنوعیت توقف خودروها در معابر اطراف مصلی تهران از ساعت ۲۴ امشب گفت: شهروندان از توقف و پارک خودروهای خود در معابر اطراف مصلی تهران از جمله خیابان شهید بهشتی، شهید قنبرزاده، پاکستان و همچنین حاشیه بزرگراه شهید سردار سلیمانی خودداری کنند.

وی افزود: همکاران پلیس راهور از ساعت ۲۴ امشب در صورت مشاهده پارک خودرو در خیابان‌های دارای محدودیت ترافیکی در اطراف مصلی تهران، نسبت به انتقال خودروها به محل مطمئن و پارکینگ اقدام خواهند کرد.

سردار مهماندار توصیه کرد: نمازگزاران برای شرکت در نماز جمعه از وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه مترو و اتوبوس استفاده کنند.

انتهای پیام/