عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول سوال ملی نمایندگان از وزرا را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.

به گزارش پایان نیوز، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس در صحن علنی امروز (یکشنبه ۱۲ دی ماه) با اشاره به حضور تعدادی از مهمانان، اعلام وصول تعدادی از سوالات ملی نمایندگان را نیز قرائت کرد.
وی با اشاره به حضور میهمانان در صحن علنی گفت: حضور تعدادی از مسئولان و مدیران شورای ولایتی کشور افغانستان، جمعی از خلبانان و دلاوران هشت سال دفاع مقدس و هیئت موسس پیشکسوتان هوانیروز و دانش‌آموزان آموزشگان پسرانه موسوی از منطقه ۱۲ تهران را در صحن علنی مجلس گرامی می‌داریم.
نماینده مردم گرمسار همچنین در ادامه اظهار داشت: سوال ملی نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، عزیز اکبریان نماینده کرج و اشتهارد از وزیر صنعت معدن و تجارت به علت بالا بودن قیمت تمام شده فولاد هفت گانه بیش از واقعیت موجود اعلام وصول می‌شود.
وی ادامه داد: سوال ملی نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه از وزیر صنعت در مورد علت عدم اخذ جواز کسب فروشگاه های کوروش از اتحادیه شهرستان‌ها و همچنین سوال وی و محجوب از وزیر صنعت و معدن در مورد عدم برخورد با مدیران صنایع فولاد مبارکه، مس و ذوب‌آهن در خصوص اخذ حقوق‌های نجومی اعلام وصول می‌شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین اعلام وصول سوال ملی ۸ تن از نمایندگان از وزیر امور خارجه در مورد علت حمایت از دو دیپلمات فرانسوی و انگلیسی که در حال جاسوسی و عکس‌برداری از مراکز نظامی بودند و همچنین سوال ملی ۸ نفر از نمایندگان از وزیر امور خارجه در مورد دلایل تلاش وزارت امور خارجه برای عضویت کنفوانسیون پالرمو را قرائت کرد.
کاتب همچنین در پایان اعلام وصول سوال ملی مجید ناصری‌نژاد نماینده شادگان از وزیر نیرو را در مورد علت انتقال آب بین منطقه‌ای با توجه به وضعیت حاد مناطق کشور در صحن اعلام کرد.
انتهای پیام/