سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت:تمام اسناد حاکم در فدراسیون وجود دارد و اعتبارات بر اساس احتیاجات فدراسیون خرج شده است.

به گزارش پایان نیوز، نصراله پریچهره اظهار کرد: در آخرین جلسه ای که روز گذشته داشتیم جریان خرید دوچرخه برای هیات استان ها بر می گردد به تفکری که خسرو قمری داشت و در این خصوص برای خرید دوچرخه با یک شرکت چینی هم مذاکراتی انجام دادند که مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از اسپانسر در این خصوص دریافت کردند اما قراردادی با شرکت چینی در این خصوص بسته نشده بود زیرا خریدهایی که انجام می دهیم با ناظر خرید و پیش فاکتور صورت می گیرد و این تفکر قمری فراموش شد تا زمانی که بتوانیم اعتباری تهیه کنیم.

۴۳۰ میلیون وجود خارجی ندارد

وی افزود: روز گذشته در برنامه ۲۰:۳۰ در این خصوص صحبتی شد و اعلام کردند که ۴۳۰ میلیون تومان در خزانه بوده و اما هم اکنون در خزانه فدراسیون پولی وجود ندارد اما اصلا سندی در کار نیست اما اعتباراتی که از وزارت خانه گرفته می شود حساب و کتاب خودش را دارد در عین حال بازرس وزارتخانه در تمام فدراسیون ها و عملکرد آنها را بررسی می کند و برای بنده این خبر عجیب بود.

پول های دریافتی حساب و کتاب دارد

پریچهره در ادامه بیان کرد:بنده به عنوان سرپرست فدراسیون خود را موظف می دانم که از شان و منزلت فدارسیون حمایت کنم زیرا در گفتگو با رسانه های دیگر در این خصوص انجام دادم  از ۱۳ شهریور که من سرپرستی فدراسیون دوچرخه سواری را بر عهده گرفتم ۱۰۰ میلیون تومان در خزانه فدراسیون وجود داشت .با توجه به اینکه هر فدراسیونی گرفتاری های خاص خودش را دارد خرج شد و پس از اینکه بنده به فدراسیون آمدم ۴۰۰ میلیون تومان از وزارت خانه و کمیته ملی المپیک اعتبار گرفتم و برای حضور رکابزنان کشورمان در مسابقات جهانی تایلند کاپ های آسیایی و مسابقات جهانی قطر و دو اردو که در تهران و کیش برگزار شد و همچنین آموزش هایی که همکاران باید می دیدند و کتابی های منتشر شده، هزینه کردیم.

شخصی که در مورد ۴۳۰ میلیون حرف زده باید با سند جوابگوی کمیته انضباطی باشد

وی خاطر نشان کرد: مسئول اسبق کمیته بازاریابی فدراسیون گویا گفته اند که این اعتبارات وجود داشته و بنده فدراسیون را تحویل گرفتم اما وی هنگامی که ما به کمیته انضباطی احضارش می کنیم باید مستنداتی در این خصوص ارائه دهند و اگر ندهند با وی برخورد حقوقی خواهیم کرد.

از قدیم گفته اند گردو شمرده شده است

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه تاکید کرد:از طرفی گفته شده دوچرخه های چینی در راه است اما پولی در بساط نیست در صورتی که از قدیم گفته اند گردو شمرده شده است در هر صورت این شایعات ضربه سختی به پیکره جامعه دوچرخه سواری وارد کرد البته ما علاقمند بودیم وی به عنوان کسی که از فدراسیون حقوق دریافت می کند بیاید عنوان کند و اگر سهل انگاری صورت گرفته بود بررسی می کردیم زیرا چیزی در فدراسیون پشت پرده وجود ندارد.

مفقود شدن پول فدراسیون صحت ندارد

وی اظهار کرد:ما هم اکنون باید برای حضور در مسابقات آسیایی که در هندوستان برگزار می شود آماده شویم زیرا یک اردو هم در هند داریم ایران فاقد پیست چوبی است و مجبور هستیم در آنجا برگزار کنیم اما در هر صورت گم شدن پول دوچرخه ها صحت ندارد و اصلا پولی وجود نداشته است.

دیگر نامزدها، به حضور سراج در فدراسیون اعتراض داشتند

پریچهره در خصوص حکم انفعال امید سراجی خاطر نشان کرد: وی یکی از کاندیدهای فدراسیون دوچرخه سواری هستند و فدراسیون از وی خواست که در حال حاضر از کارش کناره گیری کند و قرارداد  وی را فسخ کردیم و این در پی شکایت دیگر کاندیداها بود اما اکنون وی هنوز رئیس هیات تهران هستند.

پیست چوبی ساری را تکمیل می کنیم

وی در ادامه بیان کرد: اعتبارات ۱۵۰ میلیون تومان بوده البته نه برای خرید دوچرخه ها، با اعتباراتی که می آید کفایت می کند که دوچرخه ها را بخریم. از طرفی پیست مجموعه ورزشی آزادی را هم اکنون به ما اجاره داده اند اما برای دیدن مسابقات کسی نمی آید، اگر اعتبارات را جمع آوری کنیم پیست چوبی ساری که در حال احداث است را تکمیل خواهیم کرد تا دیگر برای تمرین در پیست چوبی رکابزنان را به اردو برون مرزی اعزام نکنیم زیرا قابلیت دوچرخه سواری در این استان زیاد است. باید همتی شود تا پیست به پایان برسد.
انتهای پیام/