نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقداماتی مغایر قانون در طرح تحول نظام سلامت اجرا شده است و دولت اگر تعرفه‌ای را افزایش می‌دهد اعتبار آن دیده شود.

به گزارش پایان نیوز ،”مسعود پزشکیان” در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی،پس از طرح سوال “عبدالرضا مصری” و توضیحات “علی ربیعی” وزیرکار،تعاون و امور اجتماعی،گفت:برخی از دغدغه های “عبدالرضا مصری” صحیح بوده و بنده نیز به برخی مسائل طرح تحول نظام سلامت منتقد هستم؛اما برای رفع این مشکلات باید برای بررسی آن نشستی برگزار کرد و مشکلات را بررسی و نتایج را نهایی کرد.

وی با بیان اینکه در طرح تحول نظام سلامت اقدامات مغایر قانون بسیاری صورت گرفته است،افزود:دولت باید قانون را رعایت کند و اگر تعرفه‌ای را افزایش می‌دهد اعتبار آن دیده شود،اعتباردیده نشده و بیشتر بیمارستان‌ها بدهی دارند و شما بودجه‌ای ندارید.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد:تمام اعتباری که برای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیده شده ۷ هزار میلیارد است و ۸ هزار میلیارد تومان از آن طرف اوراق ایجاد شده که همه آنها مشکل قانونی دارد اما دولت باید چارچوب قانون را اجرا کند./

پایان پیام