التماس های دختر در شب تاریک باغ متروکه + عکس اعدام 2 جوان شیطان صفت

دو جوان که به خاطر ربودن یک دختر دانشجو و تعرض به او در دادگاه کیفری به اعدام محکوم شده بودند، سحرگاه ۲۷ تیرماه سال ۹۵ در مهرشهر کرج و در حضور مردم به دار آویخته شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، دو جوان متجاوز غروب چهاردهم اردیبهشت سال ۹۰ دختر دانشجوی بیست ساله‌ای را که در محدوده حصارک کرج منتظر تاکسی بود تا به خانه‌شان برگردد، به عنوان مسافر سوار خودروی پراید کردند. اما به جای رساندن او به مقصدش در تهران، با انحراف از مسیر، بسرعت به سوی کمال‌شهر کرج رفتند.

دختر جوان که با تغییر مسیر متوجه نیت شیطانی آن دو جوان شده بود، به فکر افتاد تا خود را از خودرو به بیرون پرت کند اما علاوه بر سرعت سرسام‌آور خودرو، دستگیره درها را هم درآورده شده بود و او راهی برای نجات نداشت. پس به ناچار رو به دو جوان کرد و با التماس گفت: به من رحم کنید بگذارید بروم، دختر دانشجویی هستم که مادرم منتظر من است، نگذارید با دامن آلوده به خانه برگردم.

اما افسوس که دو شیطان صفت هیچ اعتنایی به گریه و زاری دختر نکردند و پس از طی مسافتی در بیابان تاریک و خلوت وارد باغ متروکه‌ای شدند که هیچ فریادرسی برای نجات دختر دانشجو نبود…

چند ساعت بعد هر دو جوان پس از جنایت سیاه دختر را در تاریکی شب رها کردند و سوار بر خودروشان گریختند.

دختر نیز در تاریکی شب با پای پیاده نالان و گریان خودش را به جاده‌ای رساند و پس از انتظاری طولانی در بیابان، راننده‌ای از راه رسید و با دیدن وضع و حالش او را در شهر به نزدیک‌ترین کلانتری رساند تا ماجرای وحشیگری آن دو جوان شیطان‌صفت را برای پلیس تشریح کند.

سرهنگ حسین حقیقی فرمانده انتظامی شهرستان کرج دیروز گفت: با اعلام ماجرا توسط دختر دانشجو، بلافاصله تیم ویژه‌ای برای شناسایی تبهکاران تشکیل شد و مأموران برای کشف مخفیگاه آنها تمام باغ‌های اطراف کمال‌شهر را جست‌وجو کردند. سرانجام پس از دو روز تلاش باغ مورد نظر شناسایی شد و با تحقیق غیرمحسوس مشخصات صاحب باغ روشن شد. با نشانی‌هایی که درباره یکی از آدم‌ربایان در دست بود، فرد مورد نظر در عملیاتی ویژه دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

یک از متهمان که بشدت از حضور پلیس غافلگیر شده در بازجویی‌ها به تجاوز هولناک اعتراف کرد و سپس همدستش مرتضی را نیز معرفی کرد. او هم پس از دستگیری اقرار کرد که چگونه دختر دانشجو را مورد آزار و اذیت وحشیانه قرار داده‌اند.

قاضی علی‌اکبر داوریان رئیس وقت شعبه ششم اجرای احکام دادگستری استان البرز نیز درباره رسیدگی به پرونده این ماجرا گفت: در این پرونده شاهد هستیم که بلافاصله راز شیطانی هر دو متجاوز کشف شد و دستگاه قضایی نیز با صدور حکم قاطع در اسرع وقت طبق قانون مجازات اسلامی ایفای نقش کرد. حکم اعدام این دو متجاوز ۲۱ فروردین امسال صادر شد و پس از تأییدهای نهایی شاهد اجرای آن بودیم.

در پی صدور حکم اعدام برای دو متجاوز آدم‌ربا به نام «قربان » و «مرتضی » که مورد تأیید دیوانعالی کشور قرار گرفته بود، هر دو محکوم به مرگ سحرگاه ۲۷ تیرماه در مهرشهر کرج با حضور شهروندان و مقامات قضایی، انتظامی و دیگر مسئولان به دار مجازات آویخته شدند.

انتهای پیام/