جلسه علنی امروز با حاشیه‌ای درباره حضور نماینده مردم خوی در جایگاه خبرنگاران همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سید تقی کبیری نماینده مردم خوی که طی چند روز گذشته حواشی سرقت پول نقد از منزلش در فضای رسانه‌ها حواشی را به دنبال داشته برای گفت‌وگو با شبکه خبر به جایگاه خبرنگاران آمد و تنها با همان رسانه تصویری به گفت‌وگو پرداخت.

پس از اتمام مصاحبه کبیری با شبکه خبر، جمعی از خبرنگار پارلمانی که در انتظار کبیری برای انجام مصاحبه بودند به وی نزدیک شده و درخواست توضیحاتی درباره دزدی از منزلش شدند، اما کبیری از پاسخ به سئوال خبرنگار امتناع کرد و گفت: توضیحات خود را در این مورد از آن رسانه تصویری دریافت کنید.

در ادامه خبرنگاران از کبیری پرسیدند که منشأ این پول‌ها در منزل شما چیست و در این مورد شفاف سازی کنید، اما او همچنان از ارائه پاسخ خودداری کرد و اعلام کرد: در این مورد بیانیه‌ای صادر کرده‌ام و شما برای دریافت پاسخ خود به آن بیانیه رجوع کنید.

خبرنگاران هم در واکنش به این صحبت گفتند: شاید پاسخ سوالات ما در آن بیانیه نباشد، اما این نماینده نهایتاً با بی پاسخ گذاشتن سوالات خبرنگاران از جمع آنها خارج شد.

طی چند روز گذشته خبری مبنی بر دزدیده شدن مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان نقد و ۲۵۰ هزار یورو از منزل کبیری در شهرک غرب در رسانه‌ها منتشر شد که حواشی بسیاری را به دنبال داشت.

انتهای پیام/