رئیس کمیسیون بهداشت از بازدید کمیته مشترک بهداشت، عمران و اجتماعی از محل حادثه پلاسکو طی امروز خبر داد.

به گزارش پایان نیوز ، “علی نوبخت” رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بازدید امروز کمیته مشترک کمیسیون‌های عمران، اجتماعی و بهداشت و درمان از محل حادثه پلاسکو خبر داد.

نوبخت با اشاره به دستور رئیس مجلس به این سه کمیسیون به منظور بررسی حادثه پلاسکو گفت: روز گذشته به عیادت آتش‌نشانان مجروح در بیمارستان‌های امیراعلم، سینا، پارس‌ و کسری رفتیم.

وی ادامه داد: حدود ۳۳ نفر از مجروحان توسط اورژانس تهران به این بیمارستان‌ها انتقال داده شده بودند متأسفانه یکی از آتش‌نشانان عزیز به علت شدید سوختگی فوت شد و اکنون تنها تعدادی از مجروحان در بیمارستان پارس و کسری بستری هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر تصریح کرد: این حادثه آسیب‌های روحی و روانی را برای جامعه به ویژه خانواده آتش‌نشانان درپی داشته که قرار شد براساس هماهنگی که با وزیر بهداشت و رئیس انجمن روانپزشکان داشتیم تیمی پزشکی به ایستگاه‌های آتش‌نشانی مخصوصا مراکزی که کارکنانی از آنها در این حادثه دچار مشکل شده‌اند، اعزام شوند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: اگرچه مردم عزیزمان در سراسر کشور با حضور در ایستگاه‌های آتش‌نشانی موجب تقویت روحیه این آتش‌نشانان شده‌اند اما باید درنظر داشت این حادثه آسیب‌های روانی کوتاه مدت و بلند مدتی را در پی دارد.

انتهای پیام/