اخبار ویژه
تبلیغات

رئیس پلیس سایبری کشور :

امنیت فضای مجازی، مطالبه مردمی است

امنیت فضای مجازی، مطالبه مردمی است

رئیس پلیس فتا ناجا امنیت فضای مجازی را مطالبه مردمی واز اولویت های نیروی انتظامی دانست و خاطر نشان کرد : انتشار مطالب اغوا کننده و فریبنده در جهت جذب کاربران فضای مجازی جرم است و برابر قانون جرایم رایانه ای با متخلفان برخورد می شود.  به گزارش پایان تیتر، سردار ” وحید مجید ” رئیس پلیس سایبری […]

رئیس پلیس فتا ناجا امنیت فضای مجازی را مطالبه مردمی واز اولویت های نیروی انتظامی دانست و خاطر نشان کرد : انتشار مطالب اغوا کننده و فریبنده در جهت جذب کاربران فضای مجازی جرم است و برابر قانون جرایم رایانه ای با متخلفان برخورد می شود. 

به گزارش پایان تیتر، سردار ” وحید مجید ” رئیس پلیس سایبری کشور در بازدید از مجموعه پلیس فتا استان کردستان با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی پیش دستانه از اولویت های ماموریتی پلیس فتا بوده و هدف پلیس در این حوزه کاهش وقوع جرایم سایبری است،افزود:هرقدر در حوزه فضای مجازی فرهنگ سازی کنیم به همان میزان در راستای کاهش وقوع این گونه جرایم نیز موفق ترعمل خواهیم کرد.

وی افزود: به جهت مقابله با جرایم سایبری و افزایش امنیت هموطنان در فضای مجازی ، ارتقاء سطح آموزش و دانش اینترنتی کاربران لازم و ضروری می‌باشد و پلیس فتا با کارکنانی مجرب ، متعهد و متخصص ؛ با مجرمان در این فضا برابر قانون برخورد نموده و به هموطنان خدمات ارائه می کند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به رصد ، شناسایی و برخورد با منتشر کنندگان محتواهای مجرمانه در فضای مجازی، تصریح کرد : انتشار مطالب اغوا کننده و فریبنده در جهت جذب کاربران فضای مجازی جرم است و برابر قانون جرایم رایانه ای با متخلفان برخورد می شود.

سردار مجید، امنیت فضای مجازی را مطالبه مردمی واز اولویت های نیروی انتظامی دانست واظهار داشت : پاسخگویی به مطالبات مردمی را وظیفه خود می دانیم ودرعمل به این وظیفه خطیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با تقدیر از اقدامات وتلاش های پلیس فتا استان کردستان در راستای فراهم کردن فضائی امن برای کابران ، تصریح کرد:از اولویت های پلیس فتا ایجاد احساس امنیت در کاربران فضای مجازی است که پلیس فتا کردستان در این خصوص موفق عمل کرده است .

رئیس پلیس فتا ناجا با تاکید بر اطلاع رسانی و آگاه سازی کاربران  وتلاش در راستای بالا بردن دانش رسانه ای شهروندان افزود: تعامل پلیس فتا کردستان با بانک ها و دانشگاه های استان در اشتراک دانش مطلوب بوده و در حوزه پیشگیری از جرایم سایبری اقدامات خوبی انجام شده است .

سرهنگ “مهدی دانش پور” رئیس پلیس فتا استان نیزدر این جلسه با ارائه گزارشی در خصوص وقوع جرایم رایانه ای موجود در کردستان به تبیین اقدامات پلیس فتا در جهت کاهش جرایم سایبری و اطلاع رسانی به مردم و برخورد با مجرمان سایبری پرداخت .

متبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

انتهای پیام/

مبارزه ملی با کرونا
مبارزه ملی با کرونا 'پایگاه خبری پول و تجارت بسیج ملی کنترل فشارخون پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر
UA-131522348-1