سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: اظهارات نماینده نجف آباد درباره دریافت آپارتمان از سوی نمایندگان در ازای انصراف از استیضاح صحت ندارد.

به گزارش پایان تیتر، اسدلله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز با حضور در جمع خبرنگاران در تشریح نشست دیروز هیئت رئیسه مجلس، گفت: اظهارات ابوترابی نماینده مردم نجف آباد درباره دریافت مسکن در ازای انصراف از استیضاح وزرا در این جلسه بررسی و اعلام شد که چنین موضوعی صحت ندارد.

وی تأکید کرد: ۲ نفر از نمایندگان در دوره فعلی مجلس از وزیر درخواست دریافت آپارتمان داده بودند که این نماینده آن را به موضوع انصراف از استیضاح ربط داده بود، لذا هیئت رئیسه مجلس این مسئله را تکذیب می‌کند.

عباسی تصریح کرد: برخی از همکاران ما در مجلس از شهرستان به تهران آمده و مستأجر هستند لذا درخواست داده بودند که اگر واحد‌های خالی با قیمت مناسب و کارشناسی شده وجود دارد را خریداری کنند، اما این واحد‌ها قیمت مناسب نداشت و تنها مسکن‌های مهر موجود بود که آن هم برای نمایندگان مناسب نبود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: معتقدم همکاران ما در مجلس قبل از اعلام نظر مستندات خود را به هیئت رئیسه و واحد‌های ذیربط ارائه کرده و مشورت کنند و بعد نسبت به آن با رسانه‌ها صحبت کنند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به موضوع حادثه دیشب برای سالک نماینده مردم اصفهان هم، گفت: این موضوع در هیئت رئیسه مجلس بررسی شد، گویا آقای سالک در یکی از خیابان‌های تهران برای انجام مصاحبه مراجعه کرده بود و راننده وی که منتظر در خیابان ایستاده بود با ۲ موتورسوار که ۴ نفر بودند رو به رو شد.

عباسی افزود: این افراد برای سرقت کیف و مدارک که در صندلی عقب خودرو وجود داشت، آمده بودند، هویتشان هم هنوز معلوم نیست لذا راننده برای دفاع از خود دست به سلاح برد و تیر هوایی شلیک کرد، اما به دلیل دستپاچگی یکی از تیر‌ها به پایش خورده است.

انتهای پیام/