پسر عاشق پیشه برای رسیدن به زندگی از دست رفته اش دست به گروگانگیری در یک قنادی در خیابان آزادی تهران زد.

پایان تیتر: گروگانگیری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، ساعت ۱۵:۴۰ دقیقه ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در جریان گروگانگیری جوان مسلحی در یک قنادی به آدرس، خیابان آزادی، بعد از میدان آزادی، نبش کوچه نجارزادگان قرار گرفتند و تیمی از ماموران در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل پی بردند که پسر ۳۵ ساله که ۲  کلت کمری و شئی شبیه به بمب همراه دارد اقدام به گروگان گرفتن یکی از فروشندگان قنادی کرده و با شلیک تیرهوایی از ماموران خواست که از داخل قنادی خارج شوند.

بدین ترتیب  تیم های ویژه پلیس همراه با سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران در محل حاضر شده و پس از ۲ ساعت مذاکره با متهم، جوان گروگانگیر حاضر به تسلیم نشد و از ماموران می خواهد تا پدر و مادر دختر مورد علاقه اش در محل حاضر شوند.

در تحقیقات مشخص شد چند سال قبل پسر جوان با دختر جوان ازدواج کرده و یک سال با هم در عقد بودند که پدر با مخالفت هایش باعث جدایی آنها می شوند که پسر جوان با حضور در قنادی و با گروگان گرفتن دختر جوان درخواست کرده تا پدر و مادر دختر جوان در محل حاضر شوند .

پدر و مادر دختر جوان در محل حاضر شده اما جوان گروگانگیر متقاعد نمی شوند تا اینکه رییس پلیس پیشگیری پس از صحبت و مذاکره با متهم موفق به رهایی گروگان و دستگیری پسر جوان می شود.

بنا به این گزارش، ۲ اسلحه کلت، ریموت بمب از متهم تحویل گرفته شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/