فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یک گروه خائن که با پول سعودی تجهیز می‌شود به همسایگان مطمئن پاکستان تجاوز می‌کنند، اما آیا پاکستان قدرت برخورد با این گروه تروریستی ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفره را ندارد؟

به گزارشپایان تیتر از ساری ، سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در یادواره ۱۷۴۷ شهید شهرستان بابل گفت: یک گروه خائن که با پول سعودی تجهیز می‌شود به همسایگان مطمئن پاکستان تجاوز می‌کنند، اما آیا پاکستان قدرت برخورد با این گروه تروریستی ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفره را ندارد؟

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه همه مردم این نظام را دوست دارند، گفت: نظام ایران اسلامی در منطقه اقتدار دارد و این اقتدار پولی و پادگانی نیست بلکه از منطق، حکمت رهبری و آگاهی و هوشمندی ملت سرچشمه می‌گیرد.

وی افزود: حادثه اخیر زاهدان خیلی دردناک بود، اما پیام من به مردم شریف و مسلمان پاکستان و برخی مسئولان این کشور این است که ما تصور می‌کردیم پاکستان ایران را عمق استراتژیک خود می‌داند.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ما بار‌ها به رهبران پاکستان اعلام کردیم و از جایگاه پاکستان و نقش آنان در منطقه حمایت کردیم، اما سوال از دولت پاکستان این است که به کجا می‌روید؟

سردار سلیمانی افزود: همه تلاش مسئولان ایران این بود که در بالاترین جایگاه با پاکستان ارتباط داشته باشند و مردم شریف پاکستان باید بدانند ریشه تمدنی ایران و پاکستان یکی است.

ایران انتقام خون شهدا را از مزدوران خواهد گرفت

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه هر کسی که این نقشه شوم را کشیده است به دنبال انهدام و انشقاق پاکستان است، افزود: کشوری که با خباثت یکی از اتباع خود را تکه تکه کرد و سوزاند حالا با پول خود می‌خواهد پاکستان را با همسایگان درگیر کند.

سردار سلیمانی گفت: ما تهدید نمی‌کنیم و از دوستی با پاکستان صحبت می‌کنیم، اما جمهوری اسلامی ایران  حتما انتقام خون شهدای خود را از مزدوران خواهد گرفت و این گروه خبیث را در هر نقطه‌ای که باشد مورد حمله قرار خواهد داد.

اهتمام به فرهنگ شهادت طلبی اهتمام عمومی است

سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب افزود :همه جوامع بشری به فرهنگ ایثار و شهادت توجه دارند و اهتمام به فرهنگ شهادت طلبی اهتمام عمومی است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب گفت: همه ملت‌ها به جانبازان و فداکاران به جامعه به دیده احترام می‌نگرند و این تقدس گرایی در جوامع مختلف متفاوت است، اما در اسلام جوهره جهاد، شهادت و از خودگذشتگی هوشمندانه، هدفمند و مقدس است.

سردار قاسم سلیمانی با بیان اینکه ترویج فرهنگ جهاد و شهادت آثار بسیار مثبت و بی نظیری در ابعاد اخلاقی، دینی و ملی دارد، افزود: برگزاری یادواره شهدا ، اشاعه فرهنگ شهادت طلبی  است که تاثیر بسیار مثبت و بی نظیری در ابعاد ملی دارد.

وی در خصوص دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس ویژگی‌هایی برای ملت ایران دارد و داشته است که در درون جامعه ما بسیار کارساز است.

وی دفاع مقدس را دفاع مادر نام برد و افزود: همه دفاع ها برپایه اسلام اصیل بنا شده است و دفاع مقدس دارای ویژگی های است که دفاع از حرم از آن نشات گرفته است .

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب گفت:همانگونه که انقلاب اسلامی ایران باعث شد یک نظام ضد دین و فاسد از بین برود دفاع مقدس به عنوان دفاع مکمل این انقلاب کارکرد ارزش‌های دینی را در درون جامعه حاکم کرد.

دفاع مقدس اگر نبود دفاع از حرم هم نبود

سردار قاسم سلیمانی افزود: دفاع مقدس الگویی است برای هر دفاعی که ملت های مستضعف می خواهند در برابر ظالمین انجام دهند.

وی گفت: دفاع مقدس مدرسه ای در ابعاد مسئولیتی، فرماندهی و شیوه های تاکتیکی است که هر کس بخواهد بر پایه اسلام شرمشقی بگیرد میتواند از دفاع مقدس الگو بگیرد.

وی افزود: دفاع مقدس اگر نبود دفاع از حرم هم نبود، دفاع از حرم خود مدرسه ای زیبا برای الگو گیری در فلسطین ، لبنان  و جاهای دیگر شده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب گفت: هدف از ترویج فرهنگ دفاع مقدس فروزان نگه داشتن این چراغ برای همه کسانی است که نتوانستند این تجربه موفق را درک بکنند اما تشنه دانستن و فهم این معارف هستند.

بیانیه اخیر مقام معظم رهبری جامع، کامل است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب با بیان اینکه بیانیه اخیر مقام معظم رهبری جامع، کامل است و توصیه‌های بسیار ارزشمندی داشت، گفت: اگر ما بخواهیم تربیت حقیقی در ابعاد دینی را اشاعه بدهیم و نخبه تربیت کنیم ابعاد و نظریات متعالی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری باید در دروس حوزه و دانشگاه گنجانده شود.
 سردار سلیمانی افزود: امام خمینی (ره) هم اسلام ناب را به جهان معرفی کرد و هم انحرافاتی که در برخی برهه‌های تاریخی در برخی کشور‌ها خودنمایی می‌کرد را نمایان کرد.
وی گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی دو موضوع فلسطین و خطر وهابیت در جهان اسلام را مطرح کرد تا موضوع فلسطین و خطر وهابیت که مصداقی از اسلام آمریکایی است به موضوع با اهمیتی در جهان اسلام تبدیل شود.

حزب الله لبنان مولود تفکر انقلاب اسلامی است

سردار سلیمانی با بیان اینکه حزب الله لبنان مولود تفکر انقلاب اسلامی است، گفت: وجود دو قدرت مهم مانند حزب الله لبنان و جریانات انقلابی در فلسطین سبب شده است جهان اسلام امروز احساس بازدارندگی قوی کند و بدانند رژیم صهیونیستی هیچگاه جرات حمله به آن‌ها را ندارد.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: برخی‌ها ندانسته در افکار عمومی تشکیک ایجاد می‌کنند، اما باید بدانند منافع ملی جمهوری اسلامی ایران در صدر است و حمایت از اسلام هم جزو منافع ملی است.

حجت الاسلام روحانی امام جمعه شهرستان بابل نیز در یادواره ۱۷۴۷ شهید شهرستان بابل با بیان اینکه شهدا حق عظیمی بر گردن مردم دارند، گفت: نیرو‌های لشکر ۲۵ کربلا در هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی نمونه‌های از دلدادگی به فرهنگ شهادت را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: برگزاری سالانه یادواره شهدا و حضور مردم از اقصی نقاط مازندران برای حضور در این مراسم حرکت بسیار ارزشمندی است که فضای شهر را متبرک می کند.

انتهای پیام/