امروز در استان‌های شمالی، شرقی و شرق تهران رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایان تیتر، امروز (چهارشنبه) در استان‌های گلستان، شرق مازندران، سمنان، شرق تهران، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و در برخی مناطق استان‌های اصفهان، یزد، فارس،کرمان، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک موقت پیش بینی می‌شود. بیشترین مقدار بارش در این روز در خراسان رضوی، سمنان و شرق تهران است.

پنجشنبه در استان‌های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، اصفهان و تهران رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد و احتمال رخداد گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بیشترین مقدار بارش در این روز در شرق خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال سمنان، شرق تهران و شمال اصفهان است. جمعه در شمال شرق خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، اصفهان، ارتفاعات شرقی تهران و غرب سمنان رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در برخی مناطق استان های یزد، کرمان، خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

روز شنبه در خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق گلستان و آدربایجان غربی رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق پیش بینی می‌شود. روز یکشنبه نیز در شمال فارس، جنوب اصفهان و برخی مناطق آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/