خانم دکتر قلابی که خود را یک پزشک استرالیایی جا زده بود در علی آبادکتول دستگیر شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، دادستان علی آباد از دستگیری خانم پزشک قلابی در یکی از درمانگاه های این شهرستان خبر داد.

سیدباقر طباطبایی گفت: متهم با استفاده از مشخصات و شماره نظام پزشکی ، فردی که چندسالی است ساکن استرالیاست ، در یکی از درمانگاه های بخش خصوصی علی آباد طبابت می کرد .

طباطبایی افزود: مُهر پای نسخه یکی از بیماران این خانم دکتر، توجه یکی از پزشکان متخصص استان را جلب کرد و در پیگیری ها متوجه شد ، فردی که با این نام طبابت می کند یکی از هم دانشگاهی های قدیم او در دانشکده پزشکی است که چند سالی است خارج از کشور زندگی می کند.

وی ادامه داد: خانم پزشک ساکن استرالیا پس از متوجه شدن موضوع در نامه به نظام پزشکی شهرستان آمل ماجرای این پزشک که با شماره نظام پزشکی و مشخصات او طبابت می کند را پیگیر شد و به این ترتیب هویت پزشک قلابی لو رفت .

دادستان طباطبایی ادامه داد: خانم پزشک قلابی دستگیر و در نخستین جلسه دادگاه ، علاقه زیاد به پزشکی را انگیزه عمل خود عنوان کرد .
وی افزود: پزشک قلابی فقط یک ماه کار طبابت را در یکی از درمانگاه های این شهرستان آغاز کرده بود و هم اکنون پرونده او به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق تجویز دارو و بدون داشتن مدرک پزشکی و استفاده غیرمجاز از عنوان علمی دکتر در دادسرای علی آباد در حال رسیدگی است .

انتهای پیام/