دانیال کاظم زاده و ساجده سلیمانی قاتلان بسیجی شهید سجاد امیری پس از یک ماه متواری بودن، شب گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در مرز ترکیه دستگیر شدند.

به گزارش پایان تیتر، شب گذشته در عملیات پیچیده‌ امنیتی بعد از دستگیری برادرِ دانیال کاظم‌زاده و اعتراف او به حضور برادرش دریکی از روستاهای آذربایجان غربی، پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه سریعاً به محل اعزام و از طریق رصد اطلاعاتی و سایبری، متوجه اقدام قاتلین شهید سجاد امیری برای خروج از مرز ایران به سمت ترکیه می‌شوند. دانیال کاظم زاده و ساجده سلیمانی قاتلان بسیجی شهید سجاد امیری پس از یک ماه متواری بودن ، شب گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در مرز ترکیه دستگیر شدند.

پایان تیتر: قاتلان سجاد امیری

همکاران شهید سجاد امیری که عهد بسته بودند تا لحظه دستگیری عاملین شهادت سجاد امیری از پای ننشینند، نهایتاً با تلاش‌های شبانه‌روزی‌شان و با هماهنگی سازمان اطلاعات سپاه آذربایجان غربی طی عملیات پیچیده و فوری در لحظه‌ خروج از مرز این اشرار ضدانقلاب را دستگیر کردند.

لازم به ذکر است این عملیات به جهت پیچیدگی‌های فنی و امنیتی و همچنین تمهیدات عجیب حفاظتی و فریبکارانه قاتلان شهید سجاد امیری، نهایتاً شب گذشته توسط سازمان اطلاعات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه به پایان رسید.

جزییات شهادت سجاد امیری

سجاد امیری بسیجی مدافع امنیت روز شنبه ۲۰ خرداد ماه سال جاری طی درگیری با اشرار مسلح در محله کرناچی کرمانشاه به شهادت رسید.

این اشرار پس از تیراندازی به سمت نیروهای امنیتی از محل گریختند و بنابر گفته محمدرضا آمویی فرماندار شهرستان کرمانشاه، عوامل شهادت وی شناسایی و با تلاش زیاد در نهایت امروز دستگیر شدند.

یک منبع آگاه گفت: دانیال و ساجده از عوامل اصلی این موضوع در روز شنبه پس از تیراندازی به سمت شهید سجاد امیری از محل متواری می‌شوند.

وی افزود: افراد مهاجم یکی از اشرار مسلح و برهم زنندگان امنیت و نظم عمومی بوده که پس از اتمام مرخصی از مراجعت به زندان خودداری و در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه مستقر می‌شوند.

این منبع آگاه ادامه داد: تیم فوق مسلح به سلاح کلت کمری و نارنجک بوده اند.