گفته می‌شود لاشانا لینچ بازیگر فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان مارول» بعد از دنیل کریگ، نقش جیمز باند را ایفا خواهد کرد.

به گزارش پایان تیتر به نقل از دیلی میل، گزارش‌هایی منتشر شده که بازیگر فیلم سینمایی «کاپیتان مارول» که قرار است در فیلم سینمایی باند ۲۵ نیز نقش داشته باشد، جیمزباند بعدی هالیوود است! به این ترتیب او اولین جیمز باند سیاه پوست زن خواهد بود.

این بار لاشا لینچ بازیگر فیلم سینمایی «کاپیتان مارول» و همبازی بر‌ی لاروسن، گزینه جدید سازندگان جیمز باند برای ایفای نقش در این فیلم است.

یکی از عوامل داخلی این فیلم اعلام کرده که لینچ در این فیلم توسط دنیل کریگ به عنوان جیمز باند بعدی انتخاب می‌شود.

پایان تیتر: جیمز باند

مدت‌ها بود که احتمالاتی در مورد اینکه بعد از دنیل کریگ چه کسی بازی در این پروژه بزرگ و سودآور را بر عهده خواهد گرفت، مطرح می شد.

چندی پیش گزینه‌هایی مثل تام هاردی برای ایفای نقش معرفی شده بودند، اما حالا به سراغ این زن سیاه پوست رفته اند که در «باند ۲۵» نیز نقش «نومی» را ایفا خواهد کرد. پیش از این صحبت‌هایی در مورد ادریس آلبا بازیگر مرد سیاه پوست، برای ایفای نقش جیمزباند شده بود که با واکنش تند بسیاری از مخاطبان روبرو شد.

پیش از این نیز کریستوف والتز برای بازی در نقش بلوفلد به این فیلم سینمایی بازگشته بود. این بازیگر برنده اسکار سابقه بازی در نسخه ۲۰۱۵ این فیلم به نام «اسپکتر» را دارد و در ادامه نقش خود به عنوان یک تبهکار بزرگ در این فیلم بازی می‌کند.

انتهای پیام/