عضو کمیسیون اصل۹۰ با اشاره موافقت خود با افزایش قیمت خودرو در آینده گفت: خودروهای ثبت‌نام شده باید با قیمت قبل تحویل داده شود.

به گزارش پایان تیتر، امیر خجسته عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ ، در واکنش به درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت محصولات خود، گفت: ما با افزایش قیمت مخالف نیستیم اما باید خودروها را متناسب با قطعاتی که با دلار ۳ هزار و ۵۰۰ و ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی که وارد کرده‌اند، فروخته و به مشتری‌های خود تحویل دهند.

وی ادامه داد: هر آنچه قبل از افزایش قیمت دلار خریده‌اند، مشمول افزایش قیمت نباید بشود اما در آینده افزایش قیمت خودرو با شرایط روز ایرادی ندارد.

خجسته با بیان اینکه خودروسازها باید تعهد پرداخت ۲۷۰ هزار خودروی خود را به مردم با همان قیمت قبلی عملی کنند، اظهار کرد: سایپا و خودروسازان در قبال مردم متعهدند، زیرا پول‌ها را گرفته و قطعات خریداری شده است لذا باید خودرو با همان قیمت قبل به مشتری‌ها تحویل داده شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ ضمن انتقاد از خودروسازان مبنی‌بر اینکه هنوز ۲۷۰ هزار خودرو به مردم تحویل نداده بار دیگر ۱۰۰ هزار خودرو ثبت نام کرده‌اند، گفت: این وضعیت به هیچ عنوان مورد پسند نیست، زیرا آنها هنوز ۲۷۰ هزار خودروی متعهد شده را تحویل نداده‌اند اما بار دیگر ۱۰۰ هزار خودرو ثبت نام می‌کنند.

انتهای پیام/