انتخاب درست برس مو در زیبایی و سلامت مو تأثیر به‌سزایی دارد و هر فردی با توجه به نوع موی خود باید برس انتخاب کند.

به گزارش پایان تیتر، خانم‌ها به موی خود اهمیت می‌دهند و تلاش می‌کنند با انواع روش‌ها موهایی سالم، زیبا و درخشان داشته باشند.

جالب است بدانید که انتخاب برس مو در زیبایی و سلامت موها تأثیرگذار است و هر فردی بسته به جنس، بافت و طول موها باید برس خاصی انتخاب و استفاده کند.

انتخاب نادرست برس می‌تواند موجب ریزش مو شود به همین دلیل ما به شما بر اساس نوع مو برس‌هایی را معرفی می‌کنیم تا با انتخاب درست از ریزش مو جلوگیری کنید و موهایی زیبا داشته باشید.

بهترین برس مناسب مویتان را انتخاب کنید

با برس‌های پهن موهایتان را حجیم کنید

برس‌های پهن سطح گسترده و مسطحی دارند و به حجیم شدن موها کمک می‌کند اگر موهای بلند و صافی دارید به کمک برس‌های پهن موهایتان را صاف، زیبا و حجیم کنید؛ افزون بر این برس‌های پهن به زودتر خشک شدن موها کمک می‌کند و در صورتی که موهای خیس را با این برس‌های پهن شانه بزنید موهایتان آراسته و زیبا به نظر می‌رسد.

برس‌هایی که گره مو را به آسانی باز می‌کند

برس‌های بالشتک مانند در صاف کردن موهای بلند تأثیر بسزایی دارند و از گره ‌افتادن در موها جلوگیری می‌کند؛ این برس‌ها یک بالشتک لاستیکی پر از هوا در پایه خود دارند که دندانه‌های برس از بخش لاستیکی بیرون می‌آید و به سخت شدن پوست سر کمک می‌کند.

موهای کوتاه و حجمی را با این برس ها شانه کنید

برس‌های ماسوره‌ای به حجیم شدن موهای کوتاه کمک می‌کنند و اغلب برای مدل‌ دادن به موها استفاده می‌شوند این برس‌ها پایه مستطیلی دارند که دندانه‌ها بر روی این پایه قرار می‌گیرد.

بهترین برس مناسب مویتان را انتخاب کنید

برس‌های مناسب برای خشک کردن مو

برس‌های گرد معمولاً برای خشک کردن مو استفاده می‌شوند و این برس‌ها دوار هستند و سطح‌شان ۳۶۰ درجه است؛ برس موی گرد در موهایی که قد متوسطی دارند کاربرد زیادی دارند.

مراقب برس‌هایی حرارتی باشید

برس‌های گرمایی برای خشک کردن موها استفاده می‌شوند و ویژگی منحصر به فردی دارند، البته در حین شانه کردن با برس‌های گرمایی باید مراقب درجه حرارت شانه بود تا از آسیب دیدن مو جلوگیری شود؛ برس‌های گرمایی در شکل‌های صاف و گرد در بازار موجود هستند.

برس‌های معمولی برای شانه کردن مو

برس‌های دندانه‌دار قدیمی‌ترین ابزار برای شانه کردن مو محسوب می‌شوند که جنس آنها پلاستیک، پلی‌اتیلن یا چوب راش است.

انتهای پیام/