زالی با تاکید بر افزایش سطح مداخلات و ایجاد بسته مدیریتی یکپارچه گفت: با سطح همکاری های فعلی بیماری کرونا مهار نمی‌شود.

پایان تیتر: دکترعلیرضازالی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، علیرضا زالی فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: یکی از نگرانی‌های ما این است که متاسفانه برخی از مردم به توصیه‌های بهداشتی توجه نکرده و بیماری کرونا را جدی نگرفته اند که این موضوع را در رفتار مردم و تردد‌های آن‌ها در سطح شهر مشاهده می‌کنیم.

او ادامه داد: برای اتمام شیوع بیماری کرونا مردم باید همکاری و همگامی بیشتری با ما داشته باشند، اما متاسفانه برخی این موضوع را اصلاً جدی نگرفته اند؛ معتقدم که باید مداخلات جدی‌تر و قاطع‌تر انجام شود تا میزان اثر بخشی آن افزایش پیدا کند.

 فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به لزوم ایجاد بسته مدیریتی یکپارچه گفت: بسته مدیریتی باید قوی‌تر از گذشته اعمال شود، نمی‌شود در برخی از مداخلات بسته مدیریتی قوی و در بخش‌های دیگر کم رنگ و کم اثر باشد.

زالی با اشاره به اینکه متاسفانه مردم مسئله کرونا را جدی نگرفته‌اند، بیان کرد: نمی‌توان با تعارف و توصیه کار‌ها را پیش برد؛ موضوع جدی بحث سلامتی شهروندان است که با برخی رفتار‌ها سلامتی آن‌ها در معرض خطر جدی قرار دارد.

او گفت: باید سطح مداخلات افزایش پیدا کند؛ با این سطح همکاری قطعاً موضوع کرونا پایان نمی‌یابد و شاهد استمرار بیماری کرونا هستیم.

 فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران بیان کرد: رفتار بازدارنده باید تغییر پیدا کند و با همکاری مردم و با رعایت یک الگوی پیوسته و کار آزما موضوع بیماری کرونا فیصله می‌یابد.

انتهای پیام/