رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی در خصوص انتشار تصویر سه سارق بدل اندازی طلاجات از شهروندان خواست سارقان را شناسایی کنند.

به گزارش پایان تیتر، در مورخه ۲۲ فروردین ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری به شیوه بدل اندازی از کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن شاکی عنوان کرده بود: در حال رفتن به منزلم بوده که شخص ناشناسی جلوی من را گرفت، در حالیکه با شخص دیگری در حال صحبت کردن بود با نشان دادن یک عدد زنجیر طلا به من گفت: این شخص می‌خواهد این زنجیر طلا را به قیمت پایین بفروشد و از من خواست که هوای فروشنده را داشته باشم تا او بتواند از مغازه برای خرید زنجیر طلا پول بیاورد. بعد از رفتن او فرد دیگری آمد و از قیمت زنجیر طلا پرسید و مدعی شد قیمت این زنجیر در حال حاضر بالای ده میلیون تومان است.

انتشار تصویر بدل اندازان طلاجات

شاکی در ادامه اظهاراتش گفت: بعد از این قضیه بود که صاحب زنجیر به من گفت که من زنجیرم را به این دو نفر نمی‌فروشم و با الفاظی توانست اعتماد من را جلب کند و زنجیر را به قیمت پنج میلیون تومان و به قول خودش به قیمتی کمتر از قیمت بازار به من بفروشد که بعد از خرید زنجیر طلا بعد از مدتی متوجه تقلبی شدن زنجیر شدم و فهمیدم دو نفرخریدار و فروشنده با هم همدست و شریک بوده اند.

کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی با توجه به اظهارات مالباخته موفق شدند در مراجعه به محل کلاهبرداری و در بازبینی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته، تصویر سه متهم این پرونده را شناسایی کنند.

سرهنگ کارآگاه کامیار چهری رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با مقام قضایی در خصوص انتشار تصویر سه نفر سارقی که با شیوه بدل اندازی طلاجات اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، گفت: متهمان برای به فروش رساندن بدلیجات و در واقع انجام کلاهبرداری، به عنوان فروشنده به طعمه‌های خود نزدیک شده و در ادامه با لفاظی و ترفند‌های خاص خود افراد مورد نظر خود را مجاب به خرید می‌کنند و در ادامه پس از فروش جنس تقلبی در قالب جنس واقعی و به قیمتی به مراتب پایین‌تر از قیمت، به سرعت از متواری می‌شوند.

سرهنگ چهری تصریح کرد: هماهنگی لازم جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهمان با بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۶ تهران انجام شده است، لذا از شهروندان محترمی که موفق به شناسایی تصویر متهمان شده و اطلاعاتی از مخفیگاه یا محل‌های تردد آن‌ها دارند درخواست می‌شود تا اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۶۴۹ در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

انتهای پیام/