رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان معتقد است برخی می‌کوشند تا مسیر تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را تغییر داد.

به گزارش پایان نیوز ، جبار کوچکی‌نژاد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ، با اشاره به جلسه اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با مدیرعامل صندوق مذکور گفت: در این جلسه از رئیس صندوق درباره لغو ابلاغ فعالیت برخی از نیروهای متدین این مجموعه انتقاد شد.

وی تصریح کرد: شاید برخی فکر می‌کنند با لغو ابلاغ فعالیت نیروهای متدین در صندوق می‌توانند مسیر تحقیق و تفحص را تغییر دهند که ما در این زمینه به وزیر مربوطه تذکر دادیم که اگر این رویه ادامه پیدا کند ما هم جواب قاطعی به این مسئله خواهیم داد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فرهنگیان اقدام به برداشت پول‌های خود از صندوق کرده‌اند یا خیر گفت: تقریبا ۱۰۰۰ فرهنگی در این صندوق عضو هستند که پول‌هایشان را از صندوق بیرون نبردند.

کوچکی‌نژاد در ادامه با اشاره به بازداشت‌های صورت گرفته در راستای پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان بیان داشت: در حال حاضر هشت نفری که طبق دستور قاضی دستگیر شده‌اند در بازگشت به سر می‌برند و از موضوع قرار وثیقه برای این افراد فعلا خبری نداریم.

این نماینده مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در رابطه با این پرونده مدام برخی از افراد را به دادگاه احضار می‌کنند که امیدواریم تمامی این موارد منجر به نتایج مطلوب در این پرونده شود.

انتهای پیام/