رحمانی‌فضلی گفت: مقرر شد استانداران در خصوص حوادث اخیر، گزارش خود را به وزارت کشور ارائه دهند تا نسبت به اقدامات انجام شده، تصمیمات لازم اتخاذ شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور در حاشیه نشست با استانداران گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات مقرر شد تا جلسه‌ای با حضور استانداران تشکیل دهیم تا باردیگر مسیری که برای انتخابات طراحی شده را بررسی کنیم.

وزیر کشور ادامه داد: در این مسیر همکاری و هماهنگی با همه نهاد‌هایی که در امر انتخابات دخیل بوده؛ انجام گرفته است.

او با اشاره به گزارش استانداران از حوادث اخیر کشور افزود: در خصوص حوادث اخیر مقرر شد که استانداران همه موارد را جمع بندی و نتیجه خود را به وزارت کشور دهند تا وزارت کشور به نسبت اقدامات انجام شده و شرایط هر استان، تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه مردم همچنان حامی انقلاب هستند، افزود: همه مردم از اراده و تحلیل دقیق پشت سر رهبری و در کنار دولت هستند و راه استقامت راه اصلی حمایت کشور و ملت و انقلاب است.

وزیر کشور گفت: مسائلی نظیر اتفاقات اخیر نباید به درگیری گروه‌ها و جناح‌ها کشیده شود.

او بیان کرد: یقینا ما با اراده عمیق قلبی خود را پشتیبان مردم از نظام، اسلام و انقلاب نشان خواهیم داد.

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: کسانی که در این چند روز به دلیل عدم اطلاع از موضوع، قضاوت ها و داوری کردند، تأمل و تحمل بیشتری داشته باشند، نباید به گونه‌ای صحبت کنیم که زحمات نادیده گرفته شود، حتما توضیحات بیشتری در این ‌باره ارائه خواهد شد.

وزیر کشور تأکید کرد: چند شب قبل در رسانه ملی هم گفتم که به عنوان وزیرکشور که بیشترین ارتباط را با نیرو‌ها دارم؛ اعلام می‌کنم که این مسائل به امنیت و اقتدار ملی برمی‌گردد و نباید به درگیری‌های گروهی کشیده شود.

انتهای پیام/