جف بزوس، بنیان‌گذار شرکت آمازون و یکی از ثروتمندترین مردان جهان، در توئیتی خبر جدایی از همسرش را اعلام کرد.

به گزارش  پایان تیتر، جف بزوس، بنیانگذار و رئیس کمپانی آمازون پس از ۲۵ سال زندگی مشترک از همسرش، مکنزی جدا شد. این دو فرد خبر جدایی خود را روز چهارشنبه در پستی مشترک در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کردند.

متنی که این دو فرد در پست توییر خود منتشر کردند، بسیار صمیمی بود و محتوای این متن، خبر از جدایی توافقی آن‌ها می‌دهد. جف بزوس در این پست گفته آن‌ها پس از مدت ۲۵ سال زندگی مشترک خوب، تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته‌اند. او همچنین در قسمتی از متن پیام خود به این مسئله اشاره کرده که این دو فرد همچنان مانند دو دوست برای هم باقی خواهند ماند.

این دو فرد در بیانیه‌ای که در صفحه‌های خود در توییر منتشر کردند، نوشتند: «ما از اینکه یکدیگر را پیدا کردیم، بسیار خوش‌شانس بودیم و برای همه سال‌هایی که با هم گذراندیم، شکرگذاریم. حتی اگر از جدایی‌مان پس از ۲۵ سال خبر داشتیم، باز هم تمام آن کار‌ها را انجام می‌دادیم. ما به عنوان زن و شوهر زندگی بسیار عالی‌ای داشتیم و اکنون هم آینده خوبی پیش روی ماست.

در ادامه تصویر توئیت منتشر شده از جف بازوس را مشاهده می‌کنید:

بنیان‌گذار آمازون از همسرش جدا شد

شرکت آمازون توسط جف بزوس در سال ۱۹۹۴ تأسیس شد. این شرکت فروش آنلاین هم‌اکنون یکی از با ارزش‌ترین و گران‌قیمت‌ترین شرکت‌های دنیا است. جف بزوس ۵۴ سال سن دارد و با داشتن ثروت ۱۳۷ میلیارد دلاری ثروتمندترین مرد جهان شناخته شده است. همسر او، مکنزی بزوس ۴۸ ساله رمان‌نویس است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های آزمایش لوتر آلبرایت (۲۰۰۵) و دام‌ها (۲۰۱۳) اشاره کرد. این نشان می‌دهد که هر دوی این افراد، انسان‌های موفقی بوده‌اند. البته آن‌ها از دلیل جدایی‌شان حرفی به میان نیاوردند.

 

انتهای پیام/