یکی از حاشیه‌های داغ چهل و پنجمین اجلاس سران ۷ کشور صنعتی، حسادت‌های زنانه‌ای بود که در این مراسم رد و بدل شد.

به گزارش پایان تیتر، چهل و پنجمین اجلاس سران هفت کشور صنعتی جهان، موسوم به گروه جی ۷ از شنبه شب در اقامتگاه تفریحی بیاریتز فراسه آغاز به کار کرد. این اجلاس حاشیه‌های زیادی را در پی داشت که داغ ترین‌ها آن حسادت زنان رهبران بود که در رسانه‌ها سوژه شد.

پس از پایان اجلاس، سران هفت کشور به همراه همسران‌شان عکس یادگاری در کنار دریاچه معروف این منطقه گرفتند. در این حین محبت دونالد ترامپ گل کرده بود و شروع به خوش و بش با زنان حاضر در این مراسم کرد البته صحنه‌هایی از این خوش و بش از لنز دوربین خبرنگاران پنهان نماند. از طرف دیگر این اتفاق، ملانی ترامپ بانوی اول آمریکا را نیز عصبانی کرد او که مدت‌هاست از رفتارهای سبک و غیراخلاقی ترامپ دلخوشی ندارد در واکنشی به این اقدام همسرش، خوش و بشی متقابل را با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا انجام داد تا حسادت زنانه خود را اینگونه نشان دهد و از طرف دیگر حسادت ترامپ را تحریک کند.

این تصاویر به سرعت در رسانه‌ها پخش شد و تبدیل به یکی از سوژه‌های داغ این اجلاس شد. رهبران کشورهای گروه هفت در حالی برای شرکت در این اجلاس سالانه آماده می‌شوند که مقرر شده است انگلیس تا آخر اکتبر سال جاری، حدود دو ماه دیگر، تصمیم نهایی خود را برای طرح خروج از اتحادیه اروپا، موسوم به «برگزیت»، بگیرد. در عین حال برجام نیز در حاشیه این اجلاس مورد بحث قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/