پایان تیتر: آیت الله ابراهیم رئیسی

رئیس جمهور منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد و گفت: دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل خواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سید ابراهیم رئیسی با کسب حدود ۱۸ میلیون از آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شد.

در متن بیانیه رئیس جمهور منتخب آمده است:

مردم عزیز ایران، انتخابات دیروز مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری ملی و جشن بزرگ سیاسی شما در گام دوم و آغاز قرن نو بود که در ایام میلاد امام رئوف علیه السلام متجلی شد.

منتخب این انتخابات بر اساس قاعده مردم سالاری دینی، منتخب همه ملت و خادم همه جمهور است. چه آنانی که بنده را برگزیدند و چه عزیزانی که به نامزدهای محترم دیگر رای دادند و چه آنانی که به هردلیلی در پای صندوق های رای حاضرنشدند.

آنچنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می‌دهم، و به سوی بسط عدالت، به‌عنوان مأموریت محوری انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد.

لازم می‌دانم از همه نامزدهای محترم، چه آنانی که به هر دلیلی تا انتهای رقابت باقی نماندند و چه کاندیداهایی که تا روز آخر با حضورشان گرمی بخش انتخابات بودند قدردانی نمایم و ان شاء الله از دیدگاه های ارزشمندشان برای تدبیر امور استفاده خواهم کرد.

انتهای پیام/