عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۴۱ نماینده در راستای تقدیر از خدمات سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان را قرائت کرد.

به گزارش  پایان تیتر، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهار‌شنبه ۱۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۴۱ نماینده در ارتباط با اقدامات سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان دولت دوازدهم را به شرح زیر قرائت کرد.

بسمه تعالی

حضور مستمر، موثر و خالصانه جنابعالی به عنوان وزیر بهداشت و درمان در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق مرزی، سبب به ثمر نشستن طرح‌ها و پروژه‌های متعدد نظام سلامت به کام شریف مردم ایران شد و خاطرات حرکات جهادی اوایل انقلاب را در اذهان زنده کرد.

خدمتگذاری بی منت توأم با صداقت و تلاش خستگی ناپذیرتان موج عظیمی از امید و رضایت را در میان آحاد جامعه فراهم نمود. در این قریب ۶ سال که به عنوان خادم ملت و معتمد نمایندگان مجلس در سنگر بهداشت و درمان قرار داشتید، به وضوح حرکت به سمت آرمان‌ها و اهداف سیاست‌های کلان در نظام سلامت مشهود بوده است.

در دوران مسئولیت شما وزارت بهداشت و درمان طرح‌های بدیعی را در جهت ارتقای سلامت اجرا کرد که موجب افق درخشان در برابر ملت شریف ایران شد. ملت ایران آثار بی بدیل آن را در زندگی خود درک و لمس کردند و تاریخ گواهی خواهد داد در دوران تنگنا‌ها و ناملایمات اقتصادی و تحریم همه جانبه جهان استکبار، خدمات وزارت بهداشت با مدیریت جهادی منجر به وقوع انقلاب عظیمی در عرصه سلامت شد.

شما در مسیر خدمت، پایمردی کردید و الگوی مثال زدنی از مدیریت جهادی را به جوانان این مرز و بوم معرفی نمودید، لذا با توجه به آموزه‌های دینی و به واسطه خدمات و زحمات زیاد از درگاه خداوند منان خواستار موفقیت روزافزون شما هستیم.

انتهای پیام/