سعیدیان فر درباره آخرین جزئیات ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری و زمان تخصیص سهمیه به رسانه‌ها را تشریح کرد.

پایان تیتر: طرح ترافیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، عمار سعیدیان فر مدیر طرح‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، درباره آخرین جزئیات ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری گفت: نزدیک به ۵ هزار و ۵۰۰ نفر برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری در سامانه «تهران من» ثبت نام کردند.

مدیر طرح‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: از مجموع ۵ هزار و ۵۰۰ مورد ثبت نام انجام شده تنها برای ۲ هزار و ۱۰۰ مورد مجوز طرح ترافیک خبرنگاری صادر می‌شود که با تشکیل کارگروهی کار نیازسنجی و تخصیص سهمیه رسانه‌ها انجام می‌شود.

سعیدیان فر در پاسخ به این سوال که کار تخصیص سهمیه رسانه‌ها برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری در چه بازه‌ای از زمان انجام می‌شود؟ تصریح کرد: بر اساس قانون در طولانی‌ترین زمان باید تا انتهای خرداد ماه کار تعیین تکلیف سهمیه طرح ترافیک رسانه‌ها انجام شود، اما این امکان وجود دارد که زمان بررسی مدارک و تخصیص سهمیه ۱۰ تا ۱۵ روز دیر و زود شود.

او ادامه داد: از تعداد ۵ هزار و ۵۰۰ ثبت نام انجام شده، ۷۰ درصد خبرنگار، ۸ درصد عکاس و تصویربردار، ۷ درصد دبیر سرویس، ۷ درصد مدیر مسئول، ۶ درصد سردبیر، ۱ درصد گزارشگر و ۱ درصد روزنامه نویس هستند.

انتهای پیام/