پایان تیتر: سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور

رییس جمهوی ضمن قدردانی از حضور و همراهی مردم با دولت در مقابله با کرونا تاکید کرد:در مسئله اقتصادی هم حقیقتا باید از مردم قدردانی کرد چرا که اگر همراهی مردم نبود برداشتن گامهای اساسی و زیربنایی در حل مشکلات میسر نبود و امید است تا با اجرای کارهای زیربنایی شاهد رشد ۸درصدی وعده داده شده باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، آیت الله سید ابراهیم رییسی در جمع مردم مهاباد ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی مردم اظهار داشت: استان آذربایجان‌غربی حقیقتا در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است، و نقش اساسی در عرضه های مختلف دارد، دفاع جانانه از مرزهای کشور  و تقدیم شهیدان والامقام و ایثارگران و جانبازان نمونه بارز این نقش ویژه است.

رییس جمهور با تشکر از مردم منطقه افزود:مردم فهیم منطقه یک آزمون ویژه دادند و اینکه در مقابل ضد انقلاب و بد خواهان با بصیرت ایستادگی کردند و آنها را نا امید کردند من باید به مردم استان به خاطر این موضوع تبریک گویم و  به نسل جدید بگویم پدران شما حقیقتا افتخار آفرینی کردند.و دلیل صدق ادعای ما تصاویر شهدا و ۲۰هزار شهید استان است.

رییسی با تشکر از نیروهای مسلح و مرزبانان استان گفت:باید به سرداران رشید این استان ادای احترام کنیم و از بسیجی های منطقه  تشکر کنیم و باید تاکید کنم که بسیج یک حزب نیست بلکه یک جریان وسیع فراگیر از همه زبان‌ها و مذاهب و دلدادگان انقلاب را در بر میگیرد.

رییسی با اشاره به مطالبات مردم تصریح کرد:نسبت به مسائل شهرستان و مسائل مردم و نیازهای آنان در حوزه های مختلف از جمله معیشت توجه ویژه داریم و این موضوعات برای دولت یک امر محوری است.

رییس دولت سیزدم با اشاره به کاهش فوتی های کرونا گفت:در ابتدای دولت روزانه ۷۰۰نفر از خانواده ها در کشور به خاطر از دست دادن عزیزان خود داغدار می‌شدند اما با لطف خدا و کمک مردم امروز این عدد به زیر ۷ نفر رسید است.

وی ضمن قدردانی از حضور و همراهی مردم با دولت در مقابله با کرونا تاکید کرد:در مسله اقتصادی هم حقیقتا باید از مردم قدردانی کرد چرا که اگر همراهی مردم نبود برداشتن گامهای اساسی و زیربنایی در حل مشکلات میسر نبود و امید است تا با اجرای کارهای زیربنایی شاهد رشد ۸درصدی وعده داده شده باشیم.

رییسی مسئله تولید به ویژه تولید دانش بنیان را در مهاباد مسئله محوری عنوان کرد و اظهارداشت: بومی گزینی در استخدام های استان، فعال شدن بازارچه های مرزی به عنوان یک فرصت و بصورت قانون مند، تخصیص یک مرکز درمانی ویژه شهرستان و جادهای مواصلاتی استان باید مد نظر قرار گیرد .

وی گفت: قدم قدم خاک جمهوری اسلامی جلوه ای از امنیت مثال زدنی است و باید خداوند را به دلیل وجود این امنیت در مرزهای کشور سپاس گفت و از مرزبانان و نیروهای مسلح قدردانی ویژه کرد.

رییس جمهور مسئله وحدت را موضوعی اساسی برای پیشرفت کشور دانست و تاکید کرد:جوانان منطقه بدانند که اختلاف همه چیز را از ما خواهد گرفت و باید تلاش ما در ایجاد وحدت برپایه قرآن، نبی مکرم(ص) و باورهای عمیق مشترک باشد.

وی تصریح کرد: بنای دولت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی است و تمام کارکنان دولت بدانند که ملت از ما انتظار دارند و این انتظار به حق است.

رییسی اشتغال را یکی دیگر از مسائل مهم دولت عنوان کرد و گفت:دولت سعی دارد با فعال کردن بازارچه‌های مرزی و استغال دانش بنیان گام اساسی در کاهش نرخ بیکاری بردارد.

منبع : فارس

انتهای پیام/