معاون عمرانی استاندار تهران گفت: فردا تمامی مقاطع تحصیلی تهران بجز ۳ شهرستان پردیس، فیروزکوه و دماوند به علت آلودگی هوا تعطیل است.

به گزارش  پایان نیوز؛ حسین کریمی معاون عمرانی استاندار تهران در رابطه با تعطیلی مدارس شهر تهران اظهار کرد:

متاسفانه امروز نیز شرایط هوا مانند روز گذشته بود و استانداری باز هم همان مصوبات روز گذشته را برای فردا مصوب کرده است.

وی ادامه داد: تمامی مقاطع تحصیلی به علت تداوم آلودگی هوا در شهر‌های استان تهران به جز شهرستان‌های پردیس، دماوند و فیروزکوه تعطیل است و همچنین برگزاری تمامی مسابقات ورزشی در فضای باز ممنوع اعلام شد.

کریمی گفت: فعالیت تمام کارخانه‌های بتن، شن و ماسه و واحد‌های صنعتی و آلاینده فردا متوقف شد.

وی با بیان اینکه فردا طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود، افزود: از همه شهروندان تقاضا می‌کنیم که اگر فعالیت مهمی در خارج از منزل ندارند با خوردرو شخصی در خیابان‌ها تردد نکنند.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: فروش طرح زوج و فرد تا چهارشنبه ممنوع است و همچنین نیروهای اورژانس در تمام میادین شهر‌ برای کمک رسانی به شهروندان مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به فعالیت اصناف تا ساعت ۲۱، افزود: همچنین فردا از تردد کامیون‌ها در سطح شهر جلوگیری می‌شود و همچنین دانشگاه‌ها به علت آغاز امتحانات تعطیل نیستند.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: فردا جلسه کارگروه آلودگی هوا برای تعیین تکلیف تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

شب گذشته نیز کریمی خبر از لغو مسابقات ورزشی داده بود که منجر به لغو بازی استقلال – ایران جوان بوشهر در چارچوب جام حذفی شد.

امروز نیز کریمی خبر از لغو مسابقات ورزشی در روز سه شنبه داد که در پی این خبر بازی پرسپولیس – صنعت نفت آبادان در چارچوب جام حذفی نیز لغو می شود.

انتهای پیام/