فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در تهران گفت: جلسه‌ای با قرارگاه ثارالله داشتیم و مصوبات خوبی درباره نحوه اداره شهر تهران در روز‌های آتی تصویب شد که فردا (شنبه) استانداری تهران آن‌ها را ابلاغ می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، علیرضا زالی  فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران اظهار کرد:  مراقبین سلامت از فردا (شنبه) در بیمارستان ها مستقر می‌شوند و به محض این که بیماری با تشخیص کرونا مثبت شد، از همانجا با خانواده‌ها تماس گرفته و نسبت به شناسایی، ایزوله‌سازی و قرنطینه در خانه اقدام می‌کنند.

 زالی درباره آخرین تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران، گفت: امروز (جمعه) جلسه ای با قرارگاه ثارالله داشتیم و مصوبات خوبی درباره نحوه اداره شهر تهران در روزهای آتی تصویب شد که فردا (شنبه) از سوی مجموعه استانداری تهران به دستگاه‌های مرتبط در استان تهران ابلاغ می‌شود.

 وی افزود : از فردا از طریق سامانه salamat.gov.ir افرادی که قادر به خوداظهاری هستند، اطلاعاتشان به سامانه سیب منتقل می‌شود و سپس همکاران ما اطلاعات را از سامانه سیب استخراج کرده و خودشان با شهروندان تهرانی تماس می‌گیرند، که شماره ۴۰۳۰بر روی تلفن شهروندان می‌افتد. حدود ۲۱۰ثانیه طول می‌کشد که شهروندان درباره وجود یا عدم وجود علائم کرونا اطلاعاتشان را ارائه دهند.

 فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران بیان کرد: افرادی که مستقیما به مراکز جامع سلامت که اسامی آن قبلا اعلام شده، مراجعه می‌کنند، در آنجا مورد غربالگری قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/