وزیر بهداشت در اجلاس سراسری روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای تلاش در جهت ارتقاء سامانه سیب تقدیر کرد.

دکترپیوندی

دکتر سید حسن هاشمی تلاش های صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در خصوص نسبت جمعیت ثبت نام شده، نسبت واحدهای ارائه کننده خدمت در سامانه، نسبت کاربران ارائه دهنده خدمت به کل کاربران و نسبت دریافت کنندگان خدمت به جمعیت ثبت نام شده در سامانه سیب را موفقیت آمیز توصیف کرد و این را نشان از پیشرفت برنامه در دانشگاه دانست.

دکتر هاشمی طی این تقدیر، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به عنوان یکی از شش دانشگاه برتر کشور در خصوص اجرای سامانه سیب اعلام کرد.

«سیب» به عنوان سامانه یکپارچه بهداشتی کشور می باشد که همزمان با طرح تحول سلامت در سراسر کشور آغاز شده است. ایجاد پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان یکی از مهم ترین اهداف در این طرح است که هم اکنون نزدیک به ۴۰ میلیون پرونده الکترونیک سلامت در کشور با کمک این طرح تشکیل شده است.

این سامانه الکترونیکی گام بزرگی در نظام مدیریت سلامت کشور است که در راستای دستیابی به برقراری عدالت اجتماعی و دسترسی عادلانه عموم شهروندان به خدمات سلامت، ارائه هوشمند خدمات سلامت به افراد بر اساس ویژگیهای فردی، مدیریت اطلاعاتی در حوزه بهداشت و درمان و سلامت کشور و بسیاری اهداف کلان دیگر، کمک های شایانی می کند.

متن تقدیر وزیر بهداشت از رئیس دانشگاه را در تصویر زیر مشاهده نمایید: