معاون اول رئیس جمهور خبر منتشر شده در فضای مجازی تحت عنوان جزئیات سخنان تند منتسب به جهانگیری در جمع کارگزاران و حمله شدید وی به روحانی را تکذیب کرد.

به گزارش پایان نیوز ،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، بدنبال انتشار خبری سراسر کذب در برخی از کانال های تلگرامی از جمله کانال هایی موسوم به “کانال تلگرامی سایبری عمار و کانال تلگرامی نه ده” با عنوان ” جزییات سخنان تند منتسب به جهانگیری در جمع کارگزاران و حمله شدید وی به روحانی” و باز نشر وسیع آن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، معاون اول رییس جمهور ضمن تکذیب این خبر سراسر دروغ، دستور شناسایی و برخورد قاطع با اینگونه مراکز که هدفی جز تضعیف و تخریب دولت و رییس جمهور و نیز تشویش افکار عمومی ندارند را به وزیر اطلاعات صادر کرد.

متن دستور معاون اول رییس جمهور به شرح زیر است:

” جناب آقای دکتر علوی

وزیر محترم اطلاعات

با سلام

تمام مطالبی که به اینجانب نسبت داده شده سراسر کذب می‌باشد. لطفاً نسبت به شناسائی و برخورد قاطع با اینگونه مراکز که هدفی جز تضعیف و تخریب دولت و رییس جمهور و نیز تشویش افکار عمومی ندارند، انجام دهید و نتیجه را اعلام کند.

رونوشت: جناب آقای جعفری دولت آبادی، دادستان محترم تهران جهت اطلاع”

گفتنی است اخیرا مخالفان دولت به راه اندازی عملیات و جنگ روانی گسترده علیه دولت اقدام کرده اند که برای آگاهی بیشتر مردم شریف و هوشمند ایران به برخی از نکات قابل اهمیت در این باب اشاره می‌شود:

۱ -زیر سوال بردن و نفی دستاوردهای ارزشمند داخلی و خارجی دولت با توسل به انواع شیوه‌های غیراخلاقی همچون جعل و انتشار گسترده اخبار کذب در دستور کار برخی از رسانه‌ها به ویژه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

۲ – نگاهی اجمالی به سخنرانی‌ها و عملکرد معاون اول محترم رئیس جمهور بیانگر دغدغه و توجه ویژه ایشان به حفظ یکپارچگی و کمک به ارتقاء سطح کارآمدی دولت است ضمن آنکه روابط کم نظیر و صمیمانه معاون اول محترم با رئیس محترم جمهوری بر کسی پوشیده نیست.

۳ – معاون اول محترم رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید تاکنون درهیچ جلسه حزبی شرکت نکرده و همچون ریاست محترم جمهوری و سایر اعضای دولت تمام همت و توان خود را صرف حل مشکلات و معضلات فراروی کشور و نظام به ویژه مشکلات اقتصادی از طریق اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی نموده اند.

۴ – بدون تردید این دست اقدامات ناشایست مصداق بارز عملیات روانی سازماندهی شده بوده و هدف اصلی آن ایجاد انشقاق و چند دستگی در ارکان نظام و هم جهت با سیاست‌ها و خط تبلیغی دشمنان نظام اسلامی و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه قابل ارزیابی است.

انتهای پیام/