رئیس پلیس تهران بزرگ از تمهیدات ویژه این پلیس برای استقبال از فصل زمستان خبر داد.

به گزارش  پایان تیتر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در رزمایش بزرگ طرح زمستانی تهران بزرگ که امروز (پنجشنبه ۲۹ آذر ماه) در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم بیانگر نظم و اقتدار پلیس در پایتخت است.

وی افزود: افرادی که می‌خواهند نظم جامعه را برهم بزنند، بدانند افرادی هستند که از امنیت و آرامش مردم دفاع می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به اینکه در فصل پاییز و زمستان، حجم ترافیک و استفاده از خودرو افزایش می‌یابد و همچنین یخ‌زدگی و بارش‌های جوی نیز موجب افزایش ترافیک در این فصول از سال می‌شود، لازم بود خود را آماده کنیم.

وی افزود: برگزاری این رزمایش نشانه وحدت، همدلی و هماهنگی همه دستگاه‌های خدمات‌رسان شهر تهران هستند.

سردار رحیمی با اشاره به وقوع برخی مشکلات در سال‌های گذشته به هنگام بارش باران و برف گفت: برای پیشگیری از وقوع برخی از مشکلات ناشی از بارش باران و برف، امسال اقدامات لازم را با هماهنگی تمام نهادهای مربوطه انجام داده‌ایم.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه بیان کرد: در واقع با پیشگیری و در نظر گرفتن تمهیدات لازم قصد داریم از بروز مشکلات برای شهروندان جلوگیری کنیم.

وی گفت: ما با تمام توان تلاش داریم تا از وقوع هر مشکلی برای شهروندان جلوگیری کنیم، اما اگر هماهنگی مردم نباشد، نتیجه لازم اخذ نخواهد شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: از مردم می‌خواهیم که با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و تا با توجه به بارندگی‌های زیاد در این ایام دچار مشکل نشویم.

انتهای پیام/