در پی انتشار مصاحبه رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران پارلمانی، روابط عمومی دفتر وی اطلاعیه ای را منتشر کرد.

به گزارش پایان نیوز،  در پی انتشار مصاحبه محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران پارلمانی و انتخاب تیتر «ترکیب تیم اقتصادی دولت تغییر کند» به نقل از وی در برخی خبرگزاری‌ها و سایت های خبری، روابط عمومی دفتر عارف توضیحاتی درباره نقل قول منتشر شده ارائه کرد.
متن این توضیحات به شرح زیر است:
در پی انتشار مواضع دکتر محمدرضا عارف در جمع خبرنگاران پارلمانی در تاریخ ۹۵/۸/۱۲ و نقل قول منتشر شده از سوی ایشان به صورت تیتر در برخی خبرگزاریها و سایت‌های خبری با مضمون« ترکیب تیم اقتصادی دولت تغییر کند» به اطلاع می‌رساند همانگونه که در متن مصاحبه آقای دکتر عارف آمده است اولویت تحرک اقتصادی در کشور با تیم فعلی اقتصادی دولت است و اگر تحرک اقتصادی در بازه زمانی مشخص انجام نشود ترمیم تیم اقتصادی دولت می‍تواند در بهبود وضعیت اقتصادی کشور موثر باشد.
انتخاب تیتر «ترکیب تیم اقتصادی دولت تغییر کند» بدون لحاظ کردن پیش شرط گفته شده نمی‌تواند مقصود اصلی مصاحبه شونده را برساند و بعضا باعث سوء تفاهم‌هایی می‌شود.
رویکرد آقای دکتر عارف کمک و حمایت از دولت است و از رسانه‌ها درخواست می‌شود با اولویت قرار دادن منافع ملی دولت را در رسیدن به اهداف کلان خود کمک و یاری کنند.
انتهای پیام/