وکیل مدافع بقایی گفت: موکلم به دلیل بیماری‌های متعدد جسمی و روحی با نظر کمیسیون پزشکی قانونی جهت درمان در مرخصی است؛ او مرخصی مدت‌دار ندارد و به دلیل وضعیت نامناسب جسمی و روحی پزشکی قانونی تشخیص داده که باید درمان شود و سپس به زندان بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، مهران عبدالله پور، وکیل مدافع حمید بقایی در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر فرار موکلش از کشور، اظهار کرد: سؤالی که مطرح است این است که کسی که قصد فرار از مملکت را داشته باشد، با ماشین شخصی و به همراه خانواده فرار می کند؟ موکلم سی سال ساکن کرمانشاه بوده و پدرش هم در کرمانشاه سکونت دارد؛ در مرخصی استعلاجی، روانپزشک به او توصیه اکید داشته که به مسافرت برود و در همین سفر تصادف کرده اند.

وکیل مدافع بقایی با بیان اینکه گیلانغرب با مرز فاصله زیادی دارد، گفت: با توجه به اینکه خانواده و زندگی موکلم در کشور است، وی دلیل و توجیهی برای فرار ندارد.

وی بیان کرد: دلیل این شایعه تخریب است و جنبه سیاسی دارد، بر همین اساس ما از روزنامه ای که این شایعه را منتشر کرده، شکایت کردیم و از این پس خبرهایی را که به این شایعات دامن بزنند، از طریق مراجع قضایی به جد پیگیری خواهیم کرد.

عبدالله پور درباره تصادف بقایی گفت: دلیل تصادف آقای بقایی نقص فنی خودرو بود که این نقص فنی برای ما شائبه آمیز بوده و هست و نکته سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟

وکیل مدافع بقایی افزود: تاکنون آقای بقایی مصلحت ندانسته که این موضوع را پیگیری کنیم اما علت تصادف مشخص است که به چه دلیلی بوده است.

وی گفت: موکلم به دلیل بیماری های متعدد جسمی و روحی با نظر کمیسیون پزشکی قانونی جهت درمان در مرخصی است؛ او مرخصی مدت دار ندارد و به دلیل وضعیت نامناسب جسمی و روحی، پزشکی قانونی تشخیص داده که باید درمان شود و سپس به زندان بازگردد.

به گفته عبدالله پور، یکی از بیماری های مشهود بقایی، ضعف اعصاب است.

وکیل مدافع بقایی بیان کرد: رسانه به معنای صداقت است و یکی از دلایل شرایط نامناسب امروز جامعه نیز این است که برخی رسانه ها وابسته به باندهای مختلف هستند و سیاسی کاری می کنند و تا زمانی که رسانه های ما اخلاق و صداقت را رعایت نکنند، وضعیت جامعه همین گونه باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/